На Львівщині завершують створення парку-пам’ятки

15:45 29 січня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради погодила створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дублянський парк» у межах Дублянської селищної ради Самбірського району орієнтовною площею 4,9 га.

Робота над створенням парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва розпочалася з ініціативи Дублянської селищної ради, яка звернулася з відповідним клопотанням до департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації у 2018 році. Проєкт створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дублянський парк» розроблено науково-дослідною лабораторія НДЛ 117 кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка» у 2019 році за кошти обласного фонду ОНПС.

«Дублянський парк» створюється з метою збереження вікових дерев-екзотів у фітоценозах лісового ландшафту, підтримання екологічного балансу регіону, недопущення урбанізації паркових територій та розвитку рекреації у селищі. На території проектованого заповідного об’єкта зростає близько 40 видів дендрофлори, серед яких ялиця біла, ялина європейська, горіх маньчжурський, модрина європейська, сосна звичайна, дуб звичайний, вільха чорна, горіх чорний, бархат амурський.

Про це повідомили в середу, 29 січня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «Щоденний Львів», обласна рада підтримала створення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудне»

dailylviv.com

До теми

17:27 29 листопада 2021 р.

Складні погодні умови та поступове зниження температури прогнозують синопники на затра

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, по місту Львову 30 листопада очікуються пориви західного вітру 15 – 20 м/с, на дорогах ожеледиця. Часом сніг та мокрий сніг.

Рубрика: Природа

21:21 27 листопада 2021 р.

Сьогодні вночі та завтра вранці - ожеледиця на дорогах

У Львівському регіональному центрі з гідрометеорології повідомили, що на території Львівської області та місті Львова до кінця доби 27 листопада із збереженням вночі 28 листопада місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу