На Львівщині завершують створення парку-пам’ятки

15:45 29 січня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради погодила створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дублянський парк» у межах Дублянської селищної ради Самбірського району орієнтовною площею 4,9 га.

Робота над створенням парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва розпочалася з ініціативи Дублянської селищної ради, яка звернулася з відповідним клопотанням до департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації у 2018 році. Проєкт створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дублянський парк» розроблено науково-дослідною лабораторія НДЛ 117 кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка» у 2019 році за кошти обласного фонду ОНПС.

«Дублянський парк» створюється з метою збереження вікових дерев-екзотів у фітоценозах лісового ландшафту, підтримання екологічного балансу регіону, недопущення урбанізації паркових територій та розвитку рекреації у селищі. На території проектованого заповідного об’єкта зростає близько 40 видів дендрофлори, серед яких ялиця біла, ялина європейська, горіх маньчжурський, модрина європейська, сосна звичайна, дуб звичайний, вільха чорна, горіх чорний, бархат амурський.

Про це повідомили в середу, 29 січня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «Щоденний Львів», обласна рада підтримала створення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудне»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 23 березня 2020 р.

ДСНС попередила про пориви вітру, хуртовини та ожеледицю на Львівщині

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, в понеділок, 23 березня, на території Львівської області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20 метрів за секунду, подекуди – хуртовини.

Рубрика: Природа

Останні новини

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

Верховна Рада дозволила дистанційні засідання місцевих рад

На Львівщині тестують на COVID-19 всіх, хто повернувся з-за кордону

Поліціянти пишуть адмінпротоколи за порушення правил карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу