На Львівщині виявили 12 незаконних рубок

15:15 10 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: exo.in.ua

В адміністративній будівлі Сколівського лісгоспу відбулося засідання круглого столу із охорони лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства.

Про це повідомили в четвер, 10 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Проведено аналіз роботи державної лісової охорони Сколівського лісгоспу за останні три роки, спільні дії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Результатом роботи є незначна кількість скоєння незаконних рубок. У 2019 році виявлено 12 випадків кубомасою незаконних рубок 10 кубічних метрів, скоєних населенням сіл району з метою забезпечення себе паливними дровами.

«Першочергові заходи, які сприяли недопущенню скоєння лісо порушень – введення електронного обліку деревини та маркування колод бирками зі штрихкодом, впровадження механізму громадського контролю через веб-сторінку лісгоспу та обговорення місць рубок з громадськістю, рейдова робота постійно діючої рейдової групи на спецавтомобілі з використанням спезасобів (фотопастки, фотовідеокамери, рації, прибори нічного бачення), проведення планових ревізій – один раз до випадання снігу, а другий після його сходження (осінь-весна), забезпечення місцевих деревообробників законно заготовленою деревиною. Представники органів влади акцентували увагу на постійній роботі діючої робочої комісії із перевірки легальності лісопильних рам, розгляді на сесіях районної ради питань роботи лісогосподарських підприємств», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 16 січня 2020 р.

У Львові безпечні лише два озера

Львівська міська рада закликає бути обережними під час традиційних заходів на свято Богоявлення.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу