На Львівщині відновлюватимуть ліси Карпат більше трьох мільйонів саджанців

14:32 14 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак перебуває в п’ятницю, 14 червня,з робочим візитом до Львівську області.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, міністр відвідав державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Остап Семерак зазначив: «Міністерство зацікавлене у тому, щоб відновлювалися червонокнижні рослини, які ростуть на території Львівської області та Карпатського регіону. Це є приклад доброї співпраці із лісовиками для відновлення лісів. Українське суспільство болісно реагує на втрату лісів, тому важливо таку співпрацю підтримувати на владному рівні. Синергія центральної влади і місцевого самоврядування - якісний приклад успішної реформи децентралізації».

«Мінприроди спрямувало в межах плану природоохоронних заходів, які фінансуються за бюджетною програмою «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища», кошти на реконструкцію виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Такий об’єкт буде продукувати необхідну кількість посадкового матеріалу для відновлення лісів у Карпатському регіоні. Для Мінприроди – це є один із пріоритетів. Більше трьох мільйонів саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат», – наголосив Остап Семерак.

dailylviv.com

До теми

17:36 1 листопада 2020 р.

Німці допоможуть відновити львівські болота

За радянських часів болота в Україні висушували. Але користь для сільського господарства виявилась обмеженою, наслідки ж для довкілля - катастрофічними. Тепер болота хочуть відновити. Німеччина допоможе грошима.

Рубрика: Природа

09:50 31 жовтня 2020 р.

У Карпатах очікують 10 см снігу

31 жовтня в Карпатах, внаслідок проходження фронту, очікуються значні опади у вигляді дощу, місцями - значного. У горах та на високогір'ї очікують до 10 см снігу.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу