На Львівщині відновлюватимуть ліси Карпат більше трьох мільйонів саджанців

14:32 14 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак перебуває в п’ятницю, 14 червня,з робочим візитом до Львівську області.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, міністр відвідав державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Остап Семерак зазначив: «Міністерство зацікавлене у тому, щоб відновлювалися червонокнижні рослини, які ростуть на території Львівської області та Карпатського регіону. Це є приклад доброї співпраці із лісовиками для відновлення лісів. Українське суспільство болісно реагує на втрату лісів, тому важливо таку співпрацю підтримувати на владному рівні. Синергія центральної влади і місцевого самоврядування - якісний приклад успішної реформи децентралізації».

«Мінприроди спрямувало в межах плану природоохоронних заходів, які фінансуються за бюджетною програмою «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища», кошти на реконструкцію виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Такий об’єкт буде продукувати необхідну кількість посадкового матеріалу для відновлення лісів у Карпатському регіоні. Для Мінприроди – це є один із пріоритетів. Більше трьох мільйонів саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат», – наголосив Остап Семерак.

dailylviv.com

До теми

16:52 27 червня 2022 р.

27 червня – 2 липня на Львівщині - надзвичайна пожежна небезпека

Львівський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Львівської області та місту Львову 27 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Рубрика: Природа

16:17 21 червня 2022 р.

Безпечними для купання на Львівщині є 12 пляжів на 12 водоймах. Список

Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.

Рубрика: Природа

15:57 21 червня 2022 р.

Як на непридатній для сільського господарства землі чоловік створив дендропарк

Власна земельна ділянка Любомира Калагурка, яка не була придатна для ведення сільського господарства у с. Годині, що на Яворівщині, стала місцем, де у 2001 році на площі 6 га з метою фітомеліорації земель заклали дендропарк.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу