На Львівщині укріпили береги водойми

16:48 27 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У Завидовичах на Городоччині вдалося в 2019 році укріпити береги та очистити й поглибити став і ще 150 метрів річкового русла, які його живить.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що сьогодні, 27 грудня, щоб оглянути виконані роботи, на місці побували заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод та директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник. Профінансували роботи спільно Екологічний фонд (500 тисяч гривень) та місцевий бюджет (554 тисячі). А виконав їх ФОП Тарас Левицький.

Руслан Гречаник зазначив: «Проєкт передбачав очищення і благоустрій водойми, укріплення берегів, поглиблення каналу ріки, яка наповнює став.
«Крім цього, в результаті ставок став глибшим до 1,5-1,7 метра, чистішим – тепер тут водяться різні види риби, і це тішить місцевих рибалок. Їх тут, на березі, у вихідні, буває дуже багато».

«Берегові укріплення захищають від підтоплення близько 3 га земель. Можна побачити на фото, що городи селян з одного боку впритул межують з водоймою», – повідомив також Руслан Гречаник.

Юрій Холод зазначає: «Тішуся, що вдалося до нового року завершити все, що тут планувалося, що зроблено якісно. Береги укріплені навіть краще, ніж передбачав проєкт. Хочеться, щоб надалі ініціативу перейняли місцеві підприємці та влада: добре було б навесні засіяти береги травою, встановити кілька лавок, провести освітлення… Місцеву громаду прошу цінувати те, що нам вдалося зробити, не засмічувати. Ця водойма має всі шанси стати справжнім центром громадсько-культурного життя».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині також здійснили берегоукріплення відкосу насипу земляного полотна на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141903 «Бориня-Мохнате» в Турківському районі.

dailylviv.com

До теми

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу