На Львівщині триває берегоукріплення

17:30 22 липня 2019 р.

  • 0
  • 513


Фото: loda.gov.ua

На території Львівської області виконують з метою організації та забезпечення безпеки дорожнього руху роботи з берегоукріплення.

Про це повідомили в понеділок, 22 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. , де також розповіли подробиці: З метою усунення потенційних загроз, на Львівщині тривають роботи з берегоукріплення відкосу насипу земляного полотна на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141903 «Бориня-Мохнате» в Турківському районі. Зокрема, роботи виконуються у селі Комарники.

Керівник їдепартаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло зазначив: «Ми розуміємо, що найвища цінність у державі – це збереження життя людей. Тому дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів. Львівська обласна державна адміністрація і надалі продовжуватиме робити усе від нас залежне для того, щоб знизити травматизм на дорогах області».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:40 20 серпня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 26 ДТП

19 серпня на автодорогах Львівщини зареєстрували 47 дорожньо-транспортних пригод, шість із яких були з потерпілими – загинув водій і травмувалися четверо водіїв, двоє велосипедистів, пасажир та двоє пішоходів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 243