Мінлива погода на заході України: коливання температури та опади від дощу до снігу

13:17 3 грудня 2021 р.

Впродовж семи днів з 6 по 12 грудня погода на західній Україні, та, зокрема, на Львівщині буде мінливою. Очікуються коливання температури, атмосферного тиску, опади різної інтенсивності також будуть змінювати фазу від дощу до мокрого снігу.

Львів з 6 по 12 грудня опиниться на перехресті циклонів

В понеділок 6 грудня за повідомленням синоптиків Мета, Львівщина буде перебувати в зоні дії західного циклону. Середньодобова температура прогнозується в межах +1°С, вдень можливий дощ, який згодом перетвориться на мокрий сніг. Наступного дня середня температура впаде до -3°С, а вночі досягне 6°С морозу. Протягом 7 та 8 грудня падатиме слабкий сніг, вологість повітря сягатиме 95%.

З 9 грудня опади У Львові мають припинитись, атмосферний тиск підвищиться до позначки 745 мм. Південно-східний вітер принесе тимчасове потепління: денні покажчики піднімуться до +4°С. З 12 грудня очікується надходження чергового циклону з помірним снігопадом.

В західних областях очікується нестійка погода

На південному заході замість снігу пройдуть крижані дощі. В понеділок, за прогнозами синоптиків Мети, Чернівці очікує відносно теплий день з температурою від +1°С до +3°С, та помірним дощем. З вівторка температура падатиме, і в середині тижня морози можуть досягти позначки -7°С.

На північному заході, в Луцьку дощ очікується лише 6 грудня, надалі пануватиме прохолодна та суха погода. В середині тижня прогнозується середня температура до -6°С.

На Закарпатті ймовірність опадів на початку тижня становить 60%, згодом зменшиться до 20%. В понеділок денна температура сягатиме +4°С, а вже в четвер знизиться до середньої -2°С.

Значні опади на Львівщині: оголошено ІI рівень небезпечності

На Львівщині прогнозують припинення руху транспорту через хуртовину

Стихія на Львівщині відрізала від електроенергії 121 населений пункт повністю та 92 частково

До теми

17:42 24 січня 2022 р.

У Львові відновлять місто-сад на Кульпаркові

Сьогодні, 24 січня, відбулося виїзне засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, під час якого було підтримано створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» у місті Львові площею 16,22 га.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу