Львів’ян запрошують завтра на толоку – впорядкувати Митрополичі сади собору святого Юра

19:00 20 березня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, о завтра, 21 березня 10:00 на території Святоюрського парку розпочнеться толока з впорядкування Митрополичих садів собору святого Юра.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 20 березня, «Щоденному Львову»: 

«21 березня відбудеться толока з впорядкування Митрополичих садів собору Св. Юра. Початок – о 10:00 на території Святоюрського парку, за адресою: пл. Св. Юра, 5.

Запрошуємо усіх охочих долучитись до доброї справи ! Особовий склад 3-го спеціального відділу Військової служби правопорядку, за ініціативи БО «Фундація Духовного Відродження» та за проханням ГО «Центр допомоги та підтримки військових», також буде залучений до впорядкування Саду собору святого Юра».

Як інформував «Щоденний Львів», вчора, 18 березня, у прес-службі міської ради повідомили йому:

«Фундація Духовного Відродження запрошує усіх охочих мешканців у суботу, 21 березня, навести лад у Митрополичих садах. Зокрема, планують пробілку дерев, прибирання сухих гілок і вивіз сміття. Зустріч о 10.00 на площі Св. Юра, 5, перед Митрополичими палатами.

Семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ два тижні тому зробили перші кроки до впорядкування садів. Тепер спільними зусиллями місто проведе масштабне прибирання.

Усі, хто збирається на толоку, повинні мати з собою змінний одяг, рукавиці й гарний настрій. Нагадаємо, що 21 лютого десятки охочих прибирали засмічені території площі Св. Юра. 

Чекаємо у суботу кожного небайдужого, бо маленькими кроками – зробимо велику справу. Контактна особа – Наталя Натробіна, тел. 093 713 05 20».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів