Львівська міськрада спрямувала на очистку озера 480 тисяч гривень

10:30 22 вересня 2017 р.


Фото: zaxid.net

Міський голова Львова зауважив: «Там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку».

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів сьогодні, 22 вересня, про хід робіт з очистки озера у парку «Погулянка»: «Ми вже почали з роботи берегів. На чистку озера передбачено 480 тисяч гривень. Маємо намір повністю його почистити, щоб воно було красивим і було, де відпочивати».
Андрій Садовий також зазначив: «Насправді всі водойми мають бути чистими. До цього повинні залучатись і мешканці міста. І там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку. Як відомо, стартував другий етап по Громадському бюджету і я щасливий, що люди подають власні ідеї, агітують їх підтримати своїх друзів, колег, сусідів, відбувається голосування. Ми отримали понад 300 проектів цього року, які цікаві кожен по-своєму. Правда, сума для реалізації цих проектів становить 240 мільйонів гривень. Цей конкурсний підхід дуже важливий, адже є лідери цих проектів, які курують ним. Фактично, вони беруть відповідальність за те, що відбувається в місті».
Натомість директор Центру творчості і юнацтва Галичини Олег Кузик розповів: «Роботи з очищення озера у парку «Погулянка» розпочали з вересня. Зараз проводимо роботи з розчищення берегів, робимо поглиблення дна, чистимо його, вивозимо усе сміття, укріплюємо береги озера методом встановлення георешітки і габіонів».
Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:42 24 січня 2022 р.

У Львові відновлять місто-сад на Кульпаркові

Сьогодні, 24 січня, відбулося виїзне засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, під час якого було підтримано створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» у місті Львові площею 16,22 га.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу