Львівська міськрада спрямувала на очистку озера 480 тисяч гривень

10:30 22 вересня 2017 р.


Фото: zaxid.net

Міський голова Львова зауважив: «Там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку».

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів сьогодні, 22 вересня, про хід робіт з очистки озера у парку «Погулянка»: «Ми вже почали з роботи берегів. На чистку озера передбачено 480 тисяч гривень. Маємо намір повністю його почистити, щоб воно було красивим і було, де відпочивати».
Андрій Садовий також зазначив: «Насправді всі водойми мають бути чистими. До цього повинні залучатись і мешканці міста. І там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку. Як відомо, стартував другий етап по Громадському бюджету і я щасливий, що люди подають власні ідеї, агітують їх підтримати своїх друзів, колег, сусідів, відбувається голосування. Ми отримали понад 300 проектів цього року, які цікаві кожен по-своєму. Правда, сума для реалізації цих проектів становить 240 мільйонів гривень. Цей конкурсний підхід дуже важливий, адже є лідери цих проектів, які курують ним. Фактично, вони беруть відповідальність за те, що відбувається в місті».
Натомість директор Центру творчості і юнацтва Галичини Олег Кузик розповів: «Роботи з очищення озера у парку «Погулянка» розпочали з вересня. Зараз проводимо роботи з розчищення берегів, робимо поглиблення дна, чистимо його, вивозимо усе сміття, укріплюємо береги озера методом встановлення георешітки і габіонів».
Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу