Компанія Авалон зрізала шість ялинок без згоди Львівської міської ради

15:08 30 листопада 2020 р.

Тепер забудовник буде малювати зелені насадження хіба що на будинках житлового комплексу, що складається з 600 квартир.

Компанія «Авалон» зрізала 6 ялинок у мікрорайоні, обмеженому проспектом Чорновола та вулицями Хімічна, Замарстинівська і Реміснича, без погодження мерії. Відтак, місто вимагатиме від забудовника озеленення мікрорайону та облаштування скверу. Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, пише DailyLviv.

«Мова про квартал забудови мікрорайону, обмеженого проспектом Чорновола, вулицями Хімічна, Замарстинівська і Реміснича. Забудовник — компанія «Авалон». Під час будівельних робіт під зрізку потрапляли 6 ялинок — очевидно, мешканці логічно поставили питання про озеленення їхнього мікрорайону.

Саме тому ми зібрали робочу групу. До неї увійшли представники ініціативної групи мешканців, юристи компанії-забудовника та, звичайно, працівники департаменту містобудування — земельного управління та управління архітектури. Власне на цій робочій групі досягнули домовленості - розробляємо альтернативний план озеленення. І що важливо — «До знайдення компромісу із мешканцями мікрорайону забудовник не планує вчиняти жодних дій щодо дерев». Це записано у протоколі зустрічі. І «Авалон» на це погодився.

Дійсно, забудовник на днях підписав меморандум із двома ОСББ, в якому фактично дається згода на зрізку цих ялин. Але міська рада все одно наполягала, щоб не чіпати дерев. Тому що текст меморандуму не був проговорений на робочій групі, і нам було невідомо, чи це позиція лише адміністрації ОСББ, чи широкого загалу громади цих будинків. Але компанія «Авалон» вирішила по-іншому.

Тому вважаємо дії компанії «Авалон» щонайменше неправильними і недоброчесними. Оскільки згоди на зрізку дерев міська рада не давала, будемо ставити питання про відповідальність згідно із законом. Також тепер вимагатимемо ще більшої компенсації від забудовника. Звісно, у плані озеленення. Мова не лише про висадження нових дерев, а й про можливість створення зелених стін на будинках і облаштування скверу в мікрорайоні на тій ділянці, яку визначить міська рада", — зазначив Любомир Зубач на власній сторінці  у Facebook.

Щоб довести свою принципову позицію тепер до успішного завершення, Любомиру Зубачу треба, як мінімум, зберегти свою позицію у новообраній Львівській міській раді. 

Львівська міська ТВК запропонувала тимчасовій президії ЛМР узаконити Андрія Садового

Мер Львова Садовий утаємничив, на який компроміс готовий піти з Козловським і Кривецьким

dailylviv.com

До теми

13:01 25 січня 2021 р.

Eкологи протестують проти передання всіх лісів і вод України в підпорядкування МінАПК

У своєму зверненні до Кабміну громадські активісти нагадують про порушення українського законодавства і міжнародних зобов'язань України у випадку концентрації лісів і вод під дахом МінАПК.

Рубрика: Природа

15:06 19 січня 2021 р.

20 січня на Львівщині мокрий сніг і ожеледиця

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 20 січня місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу