Гідрометцентр попередив львів’ян про надзвичайну пожежну небезпеку

10:00 13 квітня 2019 р.

  • 0
  • 693


Фото: ck-oda.gov.ua

Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що 13 та 14 квітня у Львові зберігатиметься переважно висока (4-й клас), а подекуди – надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).

Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У зв’язку з цим звертаємося до Вас із проханням не розводити багаття у лісі та не здійснювати випалювання трав’яної рослинності на землях сільськогосподарського призначення, оскільки це може призвести до лісових пожеж на території області! Перебуваючи в лісах, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його».

«Не слід кидати непогашені недопалки сигарет, розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом, – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту облдержадміністрації. – Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском».

«Погано загашене вогнище впродовж трьох-п’яти днів приховує в собі небезпеку, – повідомили також у департаменті з питань цивільного захисту облдержадміністрації. – Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не забувайте нагадувати своїм дітям, коли ті йдуть на вулицю, про небезпеку пустощів із вогнем та наслідки від цього».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:20 24 червня 2019 р.

У Львові й на його околицях не можна пити воду з 12-ти джерел

Львівський міський відділ Львівського обласного лабораторного центр МОЗ України» провело дослідження води із 12 джерел-каптажів на території Львова й Винників та в селищі Рудне.

Рубрика: Природа

  • 1
  • 930

14:10 24 червня 2019 р.

У Львові оновлюють парки

У Личаківському парку та парку Івана Павла ІІ оновлюють дитячі майданчики, прогулянкові доріжки, лавки й смітники.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 615

12:48 24 червня 2019 р.

Вода джерел і каптажів Львова непридатна

Працівники Львівського міського відділу Львівського обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров’я України провели дослідження води із 12 джерел і каптажів на території Львова, Винників і в селища Рудне.

Рубрика: Природа

  • 1
  • 642

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу