«Екобуси» зібрали у Львові вже тонну використаних батарейок

12:00 7 липня 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Про це повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в управлінні екології та благоустрою ЛМР.

Як повідомила сьогодні, 7 липня, «Щоденному Львову» прес-служба міської ради, її поінформували в управлінні екології та благоустрою ЛМР, що в період з жовтня 2013 року до червня 2014 року «Екобуси» зібрали у Львові вже тонну використаних батарейок. У цьому ж повідомленні сказано:

«Використані батарейки несуть загрозу довкіллю та здоров’ю мешканців», – зазначають в управлінні екології та благоустрою ЛМР. Як повідомила Оксана Війтик, представник управління, з 2015 року у Львові знешкоджуватимуть і відпрацьовані енергоощадні (ртутні) лампи.

«На збір ламп потрібна спеціальна ліцензія від Мінекології, адже збирати їх в окремі контейнери не можна», – розповіла Оксана Війтик.

Нагадаємо, на даний момент у місті працюють 2 спеціально переобладнані «Екобуси» марки «Пежо», які збирають батарейки з 80 контейнерів, розташованих у різних куточках Львова. Збір батарейок відбувається в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження із відходами побутового електронного та електричного устаткування у Львові, із використанням досвіду Любліна», який реалізується департамент містобудування Львівської міської ради спільно з ГО «Екологічні Ініціативи» та Люблінським муніципалітетом.

Проект стартував у лютому 2013 року та триватиме 24 місяці.

Детальніша інформація та перелік пунктів збору використаних батарейок – за посиланням: http://e-waste.lviv.ua».

dailylviv.com

До теми

16:52 27 червня 2022 р.

27 червня – 2 липня на Львівщині - надзвичайна пожежна небезпека

Львівський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Львівської області та місту Львову 27 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Рубрика: Природа

16:17 21 червня 2022 р.

Безпечними для купання на Львівщині є 12 пляжів на 12 водоймах. Список

Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.

Рубрика: Природа

15:57 21 червня 2022 р.

Як на непридатній для сільського господарства землі чоловік створив дендропарк

Власна земельна ділянка Любомира Калагурка, яка не була придатна для ведення сільського господарства у с. Годині, що на Яворівщині, стала місцем, де у 2001 році на площі 6 га з метою фітомеліорації земель заклали дендропарк.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу