Без Садового Львівська облрада безсила

17:11 17 вересня 2013 р.

  • 0

Сьогодні обласні депутати відклали розгляд проблеми твердих побутових відходів, в тому числі на Грибовицькому сміттєзвалищі, скориставшись відсутністю міського голови Львова.

Міський голова Львова ніколи сам не прийде на засідання у Львівську обласну раду з приводу вирішення проблеми твердих побутових відходів у Львові, заявили сьогодні окремі депутати облради. Хіба що його принесуть сюди на руках обурені мешканці навколишніх сіл, які зазнають непоправної шкоди від Грибовицького сміттєзвалища. До цих мешканців можуть долучитися також і львів'яни з північної частини міста, яка першою зазнає шкідливого впливу від проникнення щоденних інфільтратів у землю і воду.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шечук закликав депутатів не демонізувати Садового, бо і від нього не все залежить. Але, на переконання, Шемчука міська рада повинна діяти активно, чого зараз не робить.

Депутати перенесли слухання питання про Грибовицьке сміттєзвалище на наступне засідання з надією, що на нього прийде міський голова Львова Андрій Садовий.

Мабуть, те, що не можуть зробити депутати обласної і міської рад, зроблять депутати Жовківської райради 28 вересня, прийнявши "революційні" рішення. Настрій голови Жовківської райради Тадея Швая, який емоційно і переконливо виступав сьогодні на сесії облради, підтверджує такий прогноз. Він переконаний, що ніхто у Львові насправді не вирішує проблему Грибовицького сміттєзвалища і створення нового полігону для зберігання ТПВ, а тільки всіялко заговорює її.

Навіть відсутність міського голови Львова Андрія Садового не виправдовує депутатів облради, які, скориставшись цією відомою обставиною, виявилися не готовими до конструктивних рішень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу