Без Садового Львівська облрада безсила

17:11 17 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3451

Сьогодні обласні депутати відклали розгляд проблеми твердих побутових відходів, в тому числі на Грибовицькому сміттєзвалищі, скориставшись відсутністю міського голови Львова.

Міський голова Львова ніколи сам не прийде на засідання у Львівську обласну раду з приводу вирішення проблеми твердих побутових відходів у Львові, заявили сьогодні окремі депутати облради. Хіба що його принесуть сюди на руках обурені мешканці навколишніх сіл, які зазнають непоправної шкоди від Грибовицького сміттєзвалища. До цих мешканців можуть долучитися також і львів'яни з північної частини міста, яка першою зазнає шкідливого впливу від проникнення щоденних інфільтратів у землю і воду.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шечук закликав депутатів не демонізувати Садового, бо і від нього не все залежить. Але, на переконання, Шемчука міська рада повинна діяти активно, чого зараз не робить.

Депутати перенесли слухання питання про Грибовицьке сміттєзвалище на наступне засідання з надією, що на нього прийде міський голова Львова Андрій Садовий.

Мабуть, те, що не можуть зробити депутати обласної і міської рад, зроблять депутати Жовківської райради 28 вересня, прийнявши "революційні" рішення. Настрій голови Жовківської райради Тадея Швая, який емоційно і переконливо виступав сьогодні на сесії облради, підтверджує такий прогноз. Він переконаний, що ніхто у Львові насправді не вирішує проблему Грибовицького сміттєзвалища і створення нового полігону для зберігання ТПВ, а тільки всіялко заговорює її.

Навіть відсутність міського голови Львова Андрія Садового не виправдовує депутатів облради, які, скориставшись цією відомою обставиною, виявилися не готовими до конструктивних рішень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 10 жовтня 2019 р.

На Львівщині виявили 12 незаконних рубок

В адміністративній будівлі Сколівського лісгоспу відбулося засідання круглого столу із охорони лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 666

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу