Завтра Президент введе воєнний стан на Донбасі й посилить антитерористичну операцію, – політолог (відео)

15:30 26 червня 2014 р.


Фото: АР

Такий прогноз висловив у четвер керівник корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 26 червня, в повідомленні «Експерт: «Важливим рішенням» Порошенка стане введення воєнного стану і посилення АТО»:

«Важливим рішенням» щодо терористів, про яке сьогодні на сесії ПАРЄ оголосив президент України Петро Порошенко, стануть подальші наступальні дії на сході країни. Про це в ефірі «Еспресо.TV»  повідомив письменник, публіцист і політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Зокрема, експерт висловив подив, що цей «ультиматум» був оголошений в ПАРЄ, а не в Україні, де ведуться бойові дії. Матвієнко зазначив, що «важливе рішення» вже має бути прийняте, а наразі треба вживати конкретні дії.

«В даному випадку це буде рішення про воєний стан, який вже де-факто існує, та про проведення наступальних дій», – сказав він.

На його думку, Порошенко припустився помилки, запропонувавши терористам перемир'я. За його словами, бойовики використали цей час для збільшення своїх сил, укріплення блокпостів тощо.  

«Це системна помилка президента», – вважає Матвієнко».

Як інформував «Щоденний Львів», 27 червня Президент Петро Порошенко обіцяє «ухвалити дуже важливе рішення», якщо терористи не приймуть умов його мирного плану – про це він сказав, відповідаючи на запитання депутатів ПАРЄ.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу