Зарплата в батальйоні особливого призначення «Львів» – від 4200 гривень

12:50 10 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: zik.ua

Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС інформує сьогодні, 10 липня, в повідомленні «Триває набір до батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів»:

«Головне управління МВС України у Львівській області з 18 квітня оголошує набір кандидатів на службу у новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». За наказом МВС України №352 від 16.04.2014 року, з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки створено батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів».

Кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

– призовники визнані придатними до проходження військової служби;

– вік від 20 до 35 років;

– придатні до військової служби;

– наявне звання від рядового до старшого прапорщика запасу включно;

– відсутність судимості

На службу також приймаються пенсіонери органів внутрішніх справ (звільнені зі служби із званням молодшого начальницького складу), які отримують пенсійне забезпечення та у разі їх прийняття на службу нарахування та виплата пенсії зберігається. Для оформлення необхідних документів та отримання додаткової інформації щодо умов прийому на службу звертатись за адресою: м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3, кабінет №85, або за телефоном 095-6624322.

Окрім того, громадяни можуть звернутися в міськрайоргани міліції за місцем проживання.

Анкету для участі у спеціальних загонах міліції можна скачати тут: http://mvs.gov.ua/mvs/control/lviv/uk/publish/article/117819

Заробітна плата від 4200 гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів