Замість Лопачака Садовий хоче секретаря ЛМР від Європейської солідарності

14:42 27 листопада 2020 р.

Новообраному міському голові Львова Андрію Садовому не сподобалася ймовірна кандидатура секретаря міськради від ВО "Свобода". Опозиційна до мера депутатська більшість називала претендентом на цю посаду Маркіяна Лопачака.

Про це, інформує DailyLviv, міський голова Львова Андрій Садовий написав у Фейсбуці:

Щодо секретаря Львівської міської ради. Безумовно, я бачу найкращі кандидатури серед депутатів «Самопомочі», але голосів для такого варіанту, на жаль, немає. Депутатів обирав не я, а львів‘яни. Тому керуюсь логікою, вибором львів‘ян і пропоную найбільшій фракції Львівської міської ради партії «Європейська солідарність» запропонувати кілька кандидатур, серед своїх депутатів, на посаду секретаря ради.

Іншим фракціям варто також підготувати свої пропозиції на випадок, якщо кандидатура від «ЄС» не знайде підтримки у залі.

Попри дивний старт роботи цієї каденції ради, я все ж налаштований шукати компроміси. Місту не потрібні скандали. Місту потрібен розвиток.

Довідка. Секретар міської ради – за статусом, заступник міського голови, який координує роботу депутатського корпусу та обирається з його складу. У випадку припинення повноважень міського голови – секретар виконує функції мера".

Раніше керівник депутатської фракції "Європейської солідарності" у ЛМР Петро Адамик заявив журналістам, що секретарем Львівської міськради мав би стати Маркіян Лопачак зі «Свободи». Експерти пригадують, що колишній секретар Львівської міськради від ВО "Свобода" Василь Павлюк публічно не критикував міського голову Андрія Садового. 

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

УГП не піде в коаліцію з п'ятьма олігархічними і корупційними партіями

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу