Захід вимагав, щоб ми не воювали, – політолог

21:21 24 березня 2014 р.


Фото: kerch.fm

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов прокоментував звинувачення на адресу нової української влади про «здачу Криму»

Він заявив в ефірі «Еспресо.TV» з цього приводу: «Всі втомилися. Критика і справа, і зліва. «Партія Регіонів» оговталася і критикує, також свої критикують, що нібито Крим здають. Але Крим ніхто не здавав. Ніхто не хоче воювати – і Захід також наголошував, щоб не воювали. Ситуація дуже непроста була, тому що не готові були до війни».

Карасьов також сформулював три варіанти можливої відповіді на російську агресію:

«Як можна було діяти в цій ситуації – можна було заздалегідь всіх вивести, але б тоді владу точно звинуватили б у здачі Криму. Друге: воювати, але положити і своїх, і чужих – і потім Росія виставила б Україні, що ми почали цю війну в Криму. Третє: діяти, як сьогодні, мирними засобами. Хай світ бачить, що Росія є окупантом, видавлює наші війська і людей починає видавлювати».

Політолог також нагадав про інший аспект: «Ми починаємо жити одночасно в революції, у війні, і в стані президентських виборів, і ще займатися економікою треба». На його думку, наразі «треба думати про спеціальні відносини з міжнародними силами безпеки: або з США, або з НАТО».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Феодосійський батальйон морських піхотинців штурмували після здачі ним зброї на склад.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу