Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

17:12 17 вересня 2020 р.

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

- Коли ми говоримо про російський бізнес у Львові, то я маю легке запитання до львів’ян: а що було раніше: Альфа Джаз Фест за кошти російського олігарха Фрідмана чи Андрій Садовий на посаді міського голови? Відповівши на нього, ви зрозумієте, що партнерство із Росією виглядає не завжди так, як ми собі уявляємо, – сказав Микола Іщук, представник Народного Руху України,  пише DailyLviv.

На засіданні «Як запобігти проникненню агентів російського впливу в місцеві ради Львівщини?» Микола Іщук зауважив, що саме Андрій Садовий, перебуваючи на посаді міського голови, започаткував це свято у Львові, зробивши традиційним.  

- Я люблю джаз, але я - проти фестивалів за російські гроші у нашому місті, – підкреслив він. – І я не впевнений, що мером Львова може бути людина, яка має таких бізнес-партнерів.

На думку Миколи Іщука, перед місцевими виборами склалася ситуація, коли до влади в будь-який спосіб намагається потрапити велика кількість колаборантів.

- Це сталося тому, що не була проведена повноцінна люстрація. Ми щось намагалися робити, змінювали закон, врешті назвали його законом про очищення влади. А насправді її потрібно було чистити від того чи іншого політичного середовища,  – вважає він.

Микола Іщук заявив, що його політична сила є однією з багатьох в Україні, яка пережила драматичні часи і зуміла очистити свої ряди. Тому на цих виборах РУХ готовий виступити своєрідним «фільтром» для небезпечних елементів, що намагаються потрапити до органів місцевого самоврядування.  
Крім того, він закликав патріотичні сили об’єднатися у цей нелегкий час, щоб не дати шанс проросійським агентам захопити владу на місцях.

- У партій є різні ідеології, своя мета і цілі, але можна сказати одним словом, на чому ця ідеологія має базуватися –  це патріотизм. Патріотичні сили повинні об’єднувати свої зусилля, зараз це важливо, як ніколи,  – наголосив Микола Іщук.

У Львові заявили, що Зеленський віддав Галичину і Донбас «під опіку» Ахметову (відео).

У Львові вміють протистояти медведчукам, але більшу загрозу становить московська церква, - політолог.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу