У Львові вміють протистояти медведчукам, але більшу загрозу становить московська церква, - політолог

16:34 17 вересня 2020 р.

Фото до новини

Ветеранський рух Львова ефективно протистоїть проросійським силам у Львові, а тому видимої загрози з боку таких політичних сил у Львові немає. Інша річ, що московити стали дуже технологічними, а це вже – інший рівень загрози.


Відео: Львівський пресклуб

Таку думку висловив Ігор Шолтис, політолог, учасник АТО, член партії “Голос” на засіданні: “Як запобігти проникненню агентів російського впливу в місцеві ради Львівщини?” у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.
 
- Якщо ми звикли до Партії Регіонів, до Опозиційної платформи «За життя» і добре знаємо, що це -представники пострадянського комуністичного суспільства, то, наприклад, партію Шарія в Україні нині підтримує молодь. І є ситуація, коли інші націоналістичні партії та осередки супільства не можуть конкурувати з ними нормально на цьому політичному ринку, – пояснив політолог.

Ігор Шолтис, який у свої 19 років воював у складі ДБ ОУН і був поранений у с.Піски Донецької області,  зазначив, що серед його ровесників є багато людей, які отримали «вакцину» проти «руського міра» і чітко визначились ще 2014-го, що Крим - наш. А багатьом, як і йому, довелося обороняти кордони України на Донбасі. Для таких людей немає сумнівів, хто - свій, а хто - чужий.

- Але, на жаль, частина молоді дивиться ролики Шарія чи Дубінського і пристає на їхню риторику. Бо ці люди не кажуть, що Крим – не Україна і що російських військ на Донбасі немає. Але вони не поділяють наших цінностей стосовно мови і «язика». Вони розповідають, що радянська армія у 1930-40 роки не була окупантом наших земель, зокрема Львова. Вони називають бійців УПА бандитами. А найгірше, що подають цю інформацію в гарній обгортці і дуже послідовно. І молодий виборець орієнтується на цих людей, котрі говорять до нього його ж мовою. І це є головна загроза на сьогодні, –  зазначив він.    

Ігор Шолтис також зазначив, що коли ми говоримо про російський бізнес, зокрема у Львові, то забуваємо важливу річ: скільки коштів проходить через церкву московського патріархату і на які потреби ці гроші використовують.

- Боротися з медведчуками чи опозиційною платформою не так складно, а от коли мова йде про церкву, віру – все набагато складніше. Ви можете обурити почуття людей, і вони не слухатимуть ваших аргументів, –  зазначив політолог.

Ігор Шолттис також підкреслив, що в партії «Голос» є люди, які готові технологічно протистояти колаборантам, агентам Кремля і проросійській пропаганді.

- Треба переконувати молодь її ж мовою, потрібно відкривати очі на правду, – наголосив він.

У Львові заявили, що Зеленський віддав Галичину і Донбас «під опіку» Ахметову (відео).

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів