У Львові вміють протистояти медведчукам, але більшу загрозу становить московська церква, - політолог

16:34 17 вересня 2020 р.

Ветеранський рух Львова ефективно протистоїть проросійським силам у Львові, а тому видимої загрози з боку таких політичних сил у Львові немає. Інша річ, що московити стали дуже технологічними, а це вже – інший рівень загрози.

Таку думку висловив Ігор Шолтис, політолог, учасник АТО, член партії “Голос” на засіданні: “Як запобігти проникненню агентів російського впливу в місцеві ради Львівщини?” у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.
 
- Якщо ми звикли до Партії Регіонів, до Опозиційної платформи «За життя» і добре знаємо, що це -представники пострадянського комуністичного суспільства, то, наприклад, партію Шарія в Україні нині підтримує молодь. І є ситуація, коли інші націоналістичні партії та осередки супільства не можуть конкурувати з ними нормально на цьому політичному ринку, – пояснив політолог.

Ігор Шолтис, який у свої 19 років воював у складі ДБ ОУН і був поранений у с.Піски Донецької області,  зазначив, що серед його ровесників є багато людей, які отримали «вакцину» проти «руського міра» і чітко визначились ще 2014-го, що Крим - наш. А багатьом, як і йому, довелося обороняти кордони України на Донбасі. Для таких людей немає сумнівів, хто - свій, а хто - чужий.

- Але, на жаль, частина молоді дивиться ролики Шарія чи Дубінського і пристає на їхню риторику. Бо ці люди не кажуть, що Крим – не Україна і що російських військ на Донбасі немає. Але вони не поділяють наших цінностей стосовно мови і «язика». Вони розповідають, що радянська армія у 1930-40 роки не була окупантом наших земель, зокрема Львова. Вони називають бійців УПА бандитами. А найгірше, що подають цю інформацію в гарній обгортці і дуже послідовно. І молодий виборець орієнтується на цих людей, котрі говорять до нього його ж мовою. І це є головна загроза на сьогодні, –  зазначив він.    

Ігор Шолтис також зазначив, що коли ми говоримо про російський бізнес, зокрема у Львові, то забуваємо важливу річ: скільки коштів проходить через церкву московського патріархату і на які потреби ці гроші використовують.

- Боротися з медведчуками чи опозиційною платформою не так складно, а от коли мова йде про церкву, віру – все набагато складніше. Ви можете обурити почуття людей, і вони не слухатимуть ваших аргументів, –  зазначив політолог.

Ігор Шолттис також підкреслив, що в партії «Голос» є люди, які готові технологічно протистояти колаборантам, агентам Кремля і проросійській пропаганді.

- Треба переконувати молодь її ж мовою, потрібно відкривати очі на правду, – наголосив він.

У Львові заявили, що Зеленський віддав Галичину і Донбас «під опіку» Ахметову (відео).

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу