Прем’єр-міністр Яценюк наполягає на негайній конституційній реформі

13:49 27 березня 2014 р.


Фото: kmu.gov.ua

Керівник уряду заявив у середу під час свого виступу у Верховній Раді: «Нам потрібно невідкладно провести конституційну реформу і передати людям те, що їм належить, а це влада на місцях і повноваження на місцях».

Як повідомляє сьогодні, 26 березня, «iPress.ua», Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив у середу під час свого виступу у Верховній Раді, що він наполягає на негайному проведенні конституційної реформи в Україні для децентралізації влади у ній. Він наголосив із цього приводу: «Нам потрібно невідкладно провести конституційну реформу і передати людям те, що їм належить, а це влада на місцях і повноваження на місцях. наголосив прем’єр-міністр.

На думку Прем’єр-міністра, ця реформа повинна передбачати: ліквідацію обласних державних адміністрацій, створення виконавчих комітетів, позбавлення центральної влади функцій, які не їй властиві і передача цих функцій на місця. Арсеній Яценюк зазначив: «Ми скоротимо кількість центральної влади до 20%, це потрібно для проведення Конституційної реформи».

Як повідомляв «Щоденний Львів», глава російського МЗС схиляв українського здійснювати конституційні реформи, а російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер писав в американському журналі «Foreign Policy»: «Москва заявила, що не визнає київський уряд і результати загальнонаціональних виборів на Україні, поки не буде прийнята нова конституція. А глава МЗС Росії Лавров уточнив, що нова конституція повинна зробити Україну федеративною державою. «Це перетворить російськомовні області на «фактичний протекторат Росії, – констатує Фельгенгауер . – Контроль над ними дозволить Москві протягнути коридор у Придністров'ї. У підсумку частини «федеративної України», можливо, приєднаються до РФ».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу