Які паспорти будуть чинними до закінчення війни

22:14 21 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Кабмін постановив подовжити на час воєнного стану дію паспортів-книжечок, якщо до них не вклеєно фотокартку по досягненню 25 або 45 років. Також продовжено дію паспортів у формі ID-картки.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

21 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану», що надає можливість в’їзду та законного перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, крім громадян російської федерації, на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну після 24 лютого 2022 року.

Зазначена норма діятиме під час воєнного стану та впродовж 30 днів після його припинення або скасування.

Крім того, постановою встановлено, що на період дії воєнного стану, паспорти громадян України у формі картки, терміни дії яких закінчилися під час війни, і паспорти громадян України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартки при досягненні 25- чи 45-річного віку (якщо термін вклеювання фотокартки настав у період воєнного стану), є документами, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України.

Також ці документи підлягатимуть обов’язковому обміну впродовж 30 днів з моменту припинення або скасування в Україні воєнного стану.

На Львівщині видають удвічі більше закордонних паспортів

МЗС анулювало дипломатичні паспорти нардепів Васильченко, Дубневича, Камельчука, Парубія, Піпи, Синютки, Тістика (увесь список)

Перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів