Висунуте командування П'ятого корпусу Армії США буде в Познані

20:45 9 вересня 2020 р.

Про постанову розмістити командування у столиці Великопольщі повідомила пані посол США у Варшаві Джорджетт Мосбахер.

Про це інформує Польське радіо.

Пані посол США у Республіці Польща Джорджетт Мосбахер підтвердила, що місто Познань на заході Польщі вибрали осідком висунутого командування П’ятого корпусу Армії США. «Це вже офіційно. Не зменшуємо темпу – це дуже важливий крок у нашій військовій співпраці! Ми разом зміцнимо безпеку Польщі та регіону», – написала Джорджетт Мосбахер у мережі Twitter.

Командування американських збройних сил у Європі повідомило, що перша група солдатів прибуде до Познаня в жовтні. Її завданням буде оперативне планування та управління ротаційною присутністю американських військ у Європі. У командуванні служитиме приблизно 635 осіб військового персоналу, частина – дислокуватиметься в Познані.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак прокоментував, що рішення розмістити осідок висунутого командування П’ятого корпусу Армії США в Познані він сприймає із задоволенням. «Ми послідовно посилюємо польсько-американські відносини і реально збільшуємо присутність військ США в Польщі», – написав очільник оборонного відомства у Twitter.

Про створення П’ятого армійського корпусу Сполучені Штати повідомили в лютому цього року. Його осідком вказано Форт Нокс у штаті Кентакі, з висунутим командуванням у Європі. Командиром П’ятого корпусу став генерал-лейтенант Джон Колашеський. 

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу