Верховна Рада призначила Генеральну прокурорку

12:27 17 березня 2020 р.

  • 0

На посаду Генерального прокурора сьогодні парламент призначив – за поданням Президента Володимира Зеленського – тимчасову директорку Державного бюро розслідувань.

Ірину Венедіктову підтримали 269 нардепів. Президент Володимир Зеленський 16 березня вніс до Верховної Ради постанову про призначення генеральним прокурором України Ірину Венедіктову. Відповідний документ під номером 3227 з’явився на сайті парламенту 16 березня.

На світлині - кандидатка на посаду Генерального прокурора Ірина Венедіктова слухає в сесійній залі, як народна депутатка Інна Совсун нагадує їй, що під час конкурсу на суддю Верховного Суду вона не набрала прохідного балу. Про це повідомили "Схеми"

Ірина Венедіктова була кандидаткою на посаду судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Утім набрала менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту - загалом 118,5 бала (результати анонімного письмового тестування - 73,5 бала, результати практичного завдання - 45 балів). І відтак вибула з конкурсу: http://bit.ly/3d88DDi . Цікаво, що на сайті "Чесно" не зуміли повідомити про ці результати Венедіктової без елементарних мовних помилок. 

Нагадаємо, що Юрій Луценко, Генеральний прокурор в часи президентства Петра Порошенка, взагалі не мав юридичної освіти. 

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу