Верховна Рада призначила Генеральну прокурорку

12:27 17 березня 2020 р.

На посаду Генерального прокурора сьогодні парламент призначив – за поданням Президента Володимира Зеленського – тимчасову директорку Державного бюро розслідувань.

Ірину Венедіктову підтримали 269 нардепів. Президент Володимир Зеленський 16 березня вніс до Верховної Ради постанову про призначення генеральним прокурором України Ірину Венедіктову. Відповідний документ під номером 3227 з’явився на сайті парламенту 16 березня.

На світлині - кандидатка на посаду Генерального прокурора Ірина Венедіктова слухає в сесійній залі, як народна депутатка Інна Совсун нагадує їй, що під час конкурсу на суддю Верховного Суду вона не набрала прохідного балу. Про це повідомили "Схеми"

Ірина Венедіктова була кандидаткою на посаду судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Утім набрала менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту - загалом 118,5 бала (результати анонімного письмового тестування - 73,5 бала, результати практичного завдання - 45 балів). І відтак вибула з конкурсу: http://bit.ly/3d88DDi . Цікаво, що на сайті "Чесно" не зуміли повідомити про ці результати Венедіктової без елементарних мовних помилок. 

Нагадаємо, що Юрій Луценко, Генеральний прокурор в часи президентства Петра Порошенка, взагалі не мав юридичної освіти. 

До теми

22:09 23 листопада 2020 р.

23 листопада Львівський окружний адмінсуд почав слухання справи щодо узаконення першої сесії нової Львівської міськради

Депутати ЛМР запланували провести установчу сесію Львівської міської ради до оприлюднення результатів виборів мера Львова.

Рубрика: Політика

22:01 23 листопада 2020 р.

«Самопоміч» закликала колег не брати участі в рейдерському захопленні Львівської міськради

Депутати Львівської міськради, яких обрали від "Об'єднання" "Самопомочі", закликали колег з інших партій не брати участі в засіданні установчої сесії у вівторок, 24 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу