Верховна Рада не саморозпускається, а працюватиме без канікулів до 2 вересня

14:15 1 липня 2014 р.


Фото: molbuk.ua

Засідання парламенту відбуватиметься протягом двох пленарних тижнів - з 22 липня до 25 липня і з 12 серпня до 15 серпня. Передбачено право спікера парламенту України “протягом доби збирати парламент для ухвалення рішень”.

Верховна Рада ухвалила рішення працювати без канікулів, а сесію lдепутати продовжили до 2 вересня. За таке рішення сьогодні проголосували 288 із 346 народних обранців, що були зареєстровані у сесійній залі. Поточна сесія, що мала закінчитися у п'ятницю, 4 липня, цим рішенням продовжена до 2 вересня. І у день відкриття наступної, 5-ї, сесії буде також закрито поточну, 4-ту, сесію парламенту.

Сьогоднішня постанова передбачає право голови Верховної Ради  України “протягом доби збирати парламент для ухвалення рішень”.
Засідання парламенту відбуватиметься протягом двох пленарних тижнів - з 22 липня до 25 липня і з 12 серпня до 15 серпня.
 

dailylviv.com

До теми

10:20 4 липня 2022 р.

Безпрецедентні заходи безпеки: у Швейцарії обговорюють план відбудови України

У рамках Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022), яка розпочинає свою роботу у швейцарському місті Лугано в понеділок, 4 липня, делегації Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку, урядовці з понад 35 країн, а також представники бізнесу обговорять кроки з відбудови України.

Рубрика: Політика

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу