Веремчук покинув посаду голови Львівської міської організації НРУ

15:04 2 липня 2014 р.

новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк

новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк
Фото: lvivpost.net

У понеділок, 1 липня, відбулась звітно-виборча конференція Львівської міської організації Народного Руху України. Під час конференції делегати обрали нового голову організації. Ним став голова Галицької районної організації НРУ Ігор Мартинюк, інформує прес-служба ЛКО НРУ.

Під час конференції попередній голова депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук прозвітував про свою роботу на посаді голови ЛМО НРУ та склав повноваження.
Після обговорення кандидатур, відкритим голосуванням більшістю голосів було обрано нового голову міської організації Народного Руху України Ігора Мартинюка.

Заступником нового голови з питань співпраці з громадськістю стала голова Личаківської РО НРУ в місті Львові Лідія Бойчишин, заступником зі співпраці з фракцією НРУ в Львівській міськраді став депутат ЛМР Орест Печенко.

Також, в ході конференції було сформовано провід організації з 15 осіб.

«Львівську міську організацію Народного Рузу України чекає суттєва активізація роботи. Ми переглянемо принципи діяльності організації з метою збільшити ефективність роботи. У нас є велика кількість фахівців з великим досвідом роботи, молодих людей, що хочуть та можуть змінювати місто та країну на краще. Саме це я пропонував делегатам конференції. І саме цим керуватимусь у своїй роботі», - відзначив новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк.

dailylviv.com

До теми

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу