Веремчук покинув посаду голови Львівської міської організації НРУ

15:04 2 липня 2014 р.

новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк

новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк
Фото: lvivpost.net

У понеділок, 1 липня, відбулась звітно-виборча конференція Львівської міської організації Народного Руху України. Під час конференції делегати обрали нового голову організації. Ним став голова Галицької районної організації НРУ Ігор Мартинюк, інформує прес-служба ЛКО НРУ.

Під час конференції попередній голова депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук прозвітував про свою роботу на посаді голови ЛМО НРУ та склав повноваження.
Після обговорення кандидатур, відкритим голосуванням більшістю голосів було обрано нового голову міської організації Народного Руху України Ігора Мартинюка.

Заступником нового голови з питань співпраці з громадськістю стала голова Личаківської РО НРУ в місті Львові Лідія Бойчишин, заступником зі співпраці з фракцією НРУ в Львівській міськраді став депутат ЛМР Орест Печенко.

Також, в ході конференції було сформовано провід організації з 15 осіб.

«Львівську міську організацію Народного Рузу України чекає суттєва активізація роботи. Ми переглянемо принципи діяльності організації з метою збільшити ефективність роботи. У нас є велика кількість фахівців з великим досвідом роботи, молодих людей, що хочуть та можуть змінювати місто та країну на краще. Саме це я пропонував делегатам конференції. І саме цим керуватимусь у своїй роботі», - відзначив новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк.

dailylviv.com

До теми

19:04 27 червня 2022 р.

Загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі, - Генштаб

Російські військові продовжують штурмувати на фронті й досягли часткових успіхів на декількох напрямках. Наразі існує загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі.

Рубрика: Політика

13:29 27 червня 2022 р.

США передадуть Україні системи ППО, які охороняють Білий дім і Капітолій, - ЗМІ

Вашингтон має намір передати Києву сучасні системи протиповітряної оборони середньої та великої дальності, повідомила низка ЗМІ. Найімовірніше, Україна отримає ЗРК NASAMS.

Рубрика: Політика

23:31 26 червня 2022 р.

Зеленський звернувся до громадян Білорусі

У сьогоднішньому зверненні президент України Володимира Зеленського згадав, що усіх білорусів російське керівництво хоче втягнути у війну і посіяти ненависть між ними та українцями.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу