Варшаві важко перелічити українців, які хочуть залишитися в Польщі на триваліший період

12:37 11 березня 2021 р.

Кількість громадян України, які мають дійсні посвідки на проживання в Польщі, перевищила 250 тисяч. Ці дані не включають осіб, які тимчасово перебувають у Польщі на основі безвізу або на підставі віз. Вони також не включають тих, у кого дозволи на тимчасове проживання, термін дії яких тимчасово продовжений через введення стану епідемії.

Кількість громадян України, які мають дійсні посвідки на проживання в Польщі, перевищила 250 тисяч, — сказав речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк. Чиновник додав, що в Польщі поселяються громадяни України, в основному молоді люди віком до 40 років, які емігрують через роботу.

Про це повідомляє Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.

Дані Управління у справах іноземців показують, що громадяни України перебувають у Польщі здебільшого на короткий термін на основі безвізового режиму або на підставі віз.

«Однак дедалі більше із них хочуть залишатися в країні на триваліший період. Про це свідчить зростаюча кількість заяв на отримання дозволу на проживання та група людей, які вже мають такі документи», — сказав речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк.

Він додав, що приблизно 80 відсотків громадян України мають дозвіл на тимчасове проживання, який може діяти максимум три роки. «Переважна більшість із них видаються у зв'язку з прийняттям на роботу — це приблизно 73 відсотки випадків. Наступними найпоширенішими цілями перебування в Польщі є сімейні питання — приблизно 12 відсотків та освіта — приблизно 5 відсотків», — повідомив представник Управління у справах іноземців.

Громадяни України зосереджені у воєводствах із великими містами. Найпопулярнішими воєводствами є: Мазовєцьке — 52 тисячі людей, Малопольське — 31 тис., і Великопольське — 29 тис.

За даними Управління, з понад 250 тисяч громадян України з дійсними картами перебування, приблизно 61 відсоток — це люди у віці 18 - 40 років. Діти та підлітки віком до 18 років становлять приблизно 12%, а люди за 40 років — приблизно 27%.

Управління наголошує, що наведені вище дані не включають осіб, які тимчасово перебувають у Польщі на основі безвізу або на підставі віз. Вони також не включають тих, у кого дозволи на тимчасове проживання, термін дії яких тимчасово продовжений через введення стану епідемії.

Вивезла тіло українця в ліс: поліціянти знайшли власницю нелегальної столярні в Польщі

У Польщі викрито тисячу іноземців з підробленими документами: затримано трьох українців

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Посол Франції вшанував у Раві-Руській пам’ять французьких в'язнів (відео)

Мешканців з окупованих Росією територій Донбасу возитимуть на екскурсії на західну Україну

dailylviv.com

До теми

22:34 14 квітня 2021 р.

Інструктори НАТО на Львівщині навчали воювати з диверсійними і розвідгрупами

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку. Головною метою було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу