Ватажка одного з бандформуваннь Безлера-«Біса» ліквідовано російськими спецслужбами, – екс-радник (відео)

11:05 7 листопада 2014 р.


Фото: «Espreso.tv»

Голова Центру оборонної реформи Олександр Данилюк повідомив у п’ятницю: «Причиною знищення стала відмова підпорядковуватись російському військовому командуванню, намір публічно визнати контрольований банформуванням Горлівсько-Макіївський конгломерат територією України та закликати учасників інших бандформувань до пошуку компромісу з українською владою».

Колишній радник міністра оборони України й голова Центру оборонної реформи Олександр Данилюк повідомив сьогодні, 7 листопада:

«За наявною інформацією, ватажка одного з бандформуваннь Ігоря Безлера-«Бєса» було ліквідовано російськими спецслужбами. Причиною знищення стала відмова підпорядковуватись російському військовому командуванню, намір публічно визнати контрольований банформуванням Горлівсько-Макіївський конгломерат територією України та закликати учасників інших бандформувань до пошуку компромісу з українською владою».

Олександр Данилюк повідомив це сьогодні, 7 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «Щоденний Львів», координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив у п’ятницю: «У Горлівці завершено заходи російських військ з нейтралізації колишнього бандформування Безлера («Біса»). Частина бойовиків перейшла під єдине командування «ДНР», частина зникла».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу