Уряд надаватиме статус учасників бойових дій усім, хто залучений в АТО

22:36 1 липня 2014 р.

Верховна Рада України розширила перелік осіб, які є учасниками бойових дій.

На підтримку відповідного закону про внесення змін до ст. 6 закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо розширення кола осіб, що є учасниками бойових дій) на засіданні у вівторок проголосували 234 народні депутати, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно із законом, учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Збройних сил, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, особи рядового та начальницького складу МВС, військовослужбовці МВС, Управління держохорони, Держслужби спецзв'язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законодавства військових формувань, що захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що брали участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення, а також працівники підприємств, установ, організацій, яких залучали до участі в антитерористичній операції.

Повноваження з визначення порядку надання статусу учасника бойових дій вищезгаданим особам закон делегує Кабінету Міністрів.

dailylviv.com

До теми

16:00 1 липня 2022 р.

Кількість біженців, які повернулися в Україну за останній місяць, зросла на 24%: скільки їх

Понад 6 мільйонів українців, які вимушено залишили зону бойових дій після 24 лютого, досі мають статус внутрішньо переміщених осіб. Згідно з опитуванням агентства ООН, за останній місяць кількість повернень зросла на 24%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу