Уряд надаватиме статус учасників бойових дій усім, хто залучений в АТО

22:36 1 липня 2014 р.

Верховна Рада України розширила перелік осіб, які є учасниками бойових дій.

На підтримку відповідного закону про внесення змін до ст. 6 закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо розширення кола осіб, що є учасниками бойових дій) на засіданні у вівторок проголосували 234 народні депутати, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно із законом, учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Збройних сил, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, особи рядового та начальницького складу МВС, військовослужбовці МВС, Управління держохорони, Держслужби спецзв'язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законодавства військових формувань, що захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що брали участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення, а також працівники підприємств, установ, організацій, яких залучали до участі в антитерористичній операції.

Повноваження з визначення порядку надання статусу учасника бойових дій вищезгаданим особам закон делегує Кабінету Міністрів.

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу