Українські силовики вже заволоділи установкою «Град», з якої терористи обстріляли Станицю Луганську

13:47 3 липня 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Про це повідомив у четвер речник РНБО Андрій Лисенко.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 3 липня, в повідомленні «РНБО зібрала докази, що Станицю Луганську обстріляли саме терористи»:

«В української сторони є докази того, що Станицю Луганську обстрілювали саме терористи Про це на прес-конференції повідомив речник РНБО Андрій Лисенко, передає Еспресо.TV.

Він повідомив, що сили АТО захопили установку «Град», з якої терористи вели обстріл житлових будинків. «Є ідентифіковані відбитки від снарядів і докази того, що саме з цієї установки робили обстріл», – сказав Лисенко.

Він також додав, що є затверджені плани для українськиї льотчиків, в який не значиться Станиця Луганська. «Там Станиця Луганська не стояла як ціль, тобто українські  військоі не мали за мету взагалі стріляти в цей населений пункт», – наголосив речник РНБО.

За його словами, наразі цим фактом займається військова прокуратура.

Нагадаємо, вчора терористи підступно здійснили обстріл житлових кварталів населеного пункту Станиця Луганська. Внаслідок обстрілу є жертви серед мирного населення та руйнування цивільних споруд.

Терористи намагалися перекласти відповідальність за цей інцидент на українську армію.

Як інформував «Щоденний Львів», автор публікації на сайті «Inforesist.org» дійшов висновку, що Станицю Луганську й Лисичанськ нищила також російська авіація

dailylviv.com

До теми

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

14:15 3 липня 2022 р.

Німеччина вдосконалила процедуру прийняття біженців: скільки вже приїхало

На тлі закидів, що у ФРН краще приймають біженців з України, ніж із Сирії, міністерка внутрішніх справ країни зазначила, що Німеччина дійсно вдосконалила процедуру порівняно з 2015 роком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу