Ударна сила терористів на Донбасі – кадировці, кримська «Альфа» й «Беркут»

15:19 28 травня 2014 р.


Фото: AP

Про це заявив у середу командир добровольчого батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко.

Сайт «7 Днів-Україна» інформує сьогодні, 28 траня, в повідомленні «Ударну силу бойовиків Донбасу складають чеченці, кримська «Альфа» та «Беркут», – Семенченко»:

«Командир добровольчого батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук спростовує інформацію про відступ бойовиків.

«Спочатку деякі факти: відбувається періодична ротація груп терористів. Групи виводяться з міст і перекидаються на відпочинок у табори (колишні дитячі табори на території Луганської та Донецької областей), там же відбувається навчання ополчення гопників ДНР і збивання з них бойових груп.

Періодично групи відводять в РФ. Кордон не на замку.

Зі суміжній території завозиться зброя і найманці. В одному тільки Новоазовському районі в день просочується до 15 чоловік.

Зараз основну ударну силу сепаратистів становить колишня кримська «Альфа», «Беркут», чеченські бойовики. Ополчення ДНР поки в режимі переходу між «червоною гвардією» і «червоною армією», – написав С.Семенченко.

Він вважає, що неможна дати бойовикам час створити армію, а інакше «завтра це не закінчиться, вони візьмуть стільки, скільки ми віддамо».

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

19:51 16 січня 2022 р.

Справа Порошенка: в аеропорту може стояти 5 тисяч, а на Майдані - 100, - журналіст, волонтер у Львові

Бо всі розуміють: з Порошенка почнеться, а далі цей коток покотиться, - так вважає головний редактор львівської газети «Ратуша» Микола Савельєв.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу