У зоні АТО загинули понад 1600 військових РФ, – СБУ

21:45 15 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: durdom.in.ua

Керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук заявив у вівторок, що російських найманців загинуло на сході нашої країни вдвічі більше, аніж кадрових військових з держави-агресора.

Керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук повідомив сьогодні, 15 березня, під час брифінгу: «Понад 1600 громадян Російської Федерації, які були військовослужбовцями, загинули на Донбасі під час конфлікту».

При цьому Ткачук звернувся до рідних тих росіян, кортрі поїхали воювати на Донбас: «Ми готові ділитися з вами, не афішуючи, тією інформацією, яка у нас є».

Він також зазначив, що якщо ці росіяни, як стверджує керівництво РФ, є добровольцями, то чому тоді проти них не порушують кримінальні справи, адже у Кримінальному кодексі Росії є стаття за участь у незаконних збройних формуваннях. Стосовно ж загиблих російських найманців Ткачук заявив, що їх кількість принаймні вдвічі більша, ніж кількість загиблих кадрових військових.

За його словами, нині на окупованому Донбасі перебувають до шести тисяч російських військових, а також близько 40 тисяч бойовиків у лавах незаконних збройних формувань. «Відбувається постійна ротація. Приблизний термін перебування для російських військових на Донбасі – три-шість місяців», – зазначив керівник апарату голови Служби безпеки України. 

Про це повідомили сьогодні, 15 березня, в інтернет-виданні «Українська правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів