У Золочеві на Львівщині теж заблокували військових (відео)

13:02 20 січня 2014 р.

  • 0
  • 2931


Відео: TheZolochiv

Їх не випускають, щоб вони не змогли виїхати до Києва.

У Золочеві люди заблокували військову частину №3007, щоб машини з військовими не змогли виїхати до Києва. Інформація про можливий виїзд військових із Золочева була розповсюджена по соціальних мережах. У повідомленні з цього приводу мовилося:

«Увага! Золочів’яни! Максимальний репост! Наявне повідомлення про мобілізацію військ на Київ! В тому числі і золочівська військова частина…Нам потрібно це зупинити! Вони давали присягу на вірність Батьківщині, а вимушені зараз служити не їй!».

Відтак люди заблокували обидва виїзди з військової частини. Активісти просять людей, щоб підійшли до них, щоб була можливість чергуватися, оскільки дуже холодно.

Про це повідомляє сьогодні, 20 січня, «Золочів. нет».

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові всю ніч тримали в облозі «Беркут» і ВВ, яких блокували близько тисячі автівок, львів’ян закликають долучатися до блокування військових частин і мобілізуватися в групи реагування на місцях, львівські активісти продовжують стримувати «Беркут».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630