У Вифлеємі скасували різдвяні святкування

14:45 28 листопада 2023 р.

Фото до новини

У результаті військового конфлікту між Ізраїлем та ХАМАС, цьогорічні різдвяні святкування у Вифлеємі, Єрусалимі та Йорданії скасували.

Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на Fox News, пише  DailyLviv.com.

Відомо, що культурні та релігійні заходи у Вифлеємі, відомому як місце народження Ісуса Христа, були призупинені через збройний конфлікт між Ізраїлем і ХАМАС. Про це 10 листопада спільно заявили представники різних конфесій у Єрусалимі, включаючи єпископів і пасторів, відповідальних за церкви в Ізраїлі.

“Наші громади у Святій Землі завжди з нетерпінням чекали на відзначення Різдва, однак у сьогоднішніх обставинах, які сповнені болю та смутку, ми вирішили відмовитися від звичних святкових заходів”, – вказано в заяві патріархів.

Читайте також: У соборі св. Юра висталять Вифлеємську Чудотворну ікону Пресвятої Богородиці

Єпископи також висловилися про негативний вплив війни на цивільне населення, підкресливши сум і жаль, спричинений втратами серед мирних жителів, включаючи жінок і дітей. Вони вказали на значні збитки, втрату житла та економічні труднощі, які переживає регіон.

Лідери церков закликали своїх вірян зосередитися на духовному аспекті Різдва, пам’ятаючи про тих, хто постраждав від конфлікту, і молитися за мир у Святій Землі.

Національний католицький реєстр повідомляє, що в місті вже розпочали демонтаж святкових прикрас і освітлення на площі Різдва.

Мер Вифлеєму Ханна Хананія в інтерв’ю CNA підтвердив, що місто оплакує своїх жителів і не зможе святкувати Різдво у звичайному форматі.

Нагадаємо, зараз у християн триває Різдвяний піст.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів