У соборі св. Юра висталять Вифлеємську Чудотворну ікону Пресвятої Богородиці

16:53 15 листопада 2023 р.

Фото до новини

Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

Про це повідомив Архикатедральний Собор св. Юрія, пише DailyLviv.com.

"Повідомляємо, що з  нагоди початку Різдвяного посту в Архикатедральному Соборі Святого Юрія у неділю, 19 листопада 2023 р.Б., буде виставлено для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

Упродовж Різдвяного посту в Архикатедральному Соборі св. Юрія щодня служитиметься Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Вифлеємської Матері Божої:

▫️ у понеділок, вівторок, середу, четвер та п’ятницю ― після Божественних Літургій о 10:00 та 18:00;

▫️  у суботу ― після Божественної Літургії о 9:00;

▫️  у неділю ― після Божественної Літургії об 11:00.

Ласкаво запрошуємо всіх єднатися з нами у спільній молитві!

Читайте також:  Богородиця подала знак. У церкві на Львівщині мироточить ікона, перед якою люди моляться за перемогу

 Прибігаймо до Нашої Небесної Неньки у всіх наших бідах і труднощах і пам’ятаймо, що саме за посередництвом Пресвятої Богородиці ми зможемо випросити собі благодаті у Господа, бо, як молимося у молитві: «Ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла»." - йдеться у повідомленні.

Історична довідка: 

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці та просять про її допомогу.

Нагадаємо, сьогодні розпочався Різдвяний піст

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів