У Мінську західні дипломати запропонували білоруській владі бартер

21:28 8 червня 2021 р.

Голови дипломатичних установ країн Європейського Союзу, США, Великої Британії та Японії закликали білоруську владу припинити переслідування опозиції та журналістів. За з'явиться можливість позитивного розвитку двосторонніх стосунків між країнами.

У Мінську відбулася зустріч голів дипломатичних установ країн Європейського Союзу, США, Великої Британії та Японії з міністром закордонних справ Білорусі Уладзіміром Макєєм. Під час зустрічі дипломати закликали білоруську владу припинити переслідування опозиції та журналістів.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.

Західні дипломати звернули увагу на те, що у Білорусі посилюються переслідування опозиції та журналістів, в тому числі «польської громади, котра живе у Білорусі». Дипломати закликали припинити ці переслідування, а також – катування в’язнів та негуманного ставлення до мирних протестувальників. Дипломати закликали звільнити усіх політичних в’язнів, а також звернули увагу на «можливість позитивного розвитку двосторонніх стосунків за умови, що білоруська влада зробить конкретні кроки в напрямки гарантування білоруським громадянам демократичних прав і свобод».

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу