У Мінську домовилися, що Україна віддасть аеропорт Донецька рашистам, – комбат (відео)

12:58 1 жовтня 2014 р.

Аеропорт Донецька

Аеропорт Донецька
Фото: Reuters

Командир батальйону «Донбас» і кандидат у народні депутати Семен Семенченко повідомив у середу: «Донецький аеропорт в будь-якому разі, згідно з домовленостями, повинні були віддати. Однак для чого сьогодні його утримують і знову ставлять людей під загрозу – незрозуміло».

Донецький аеропорт, згідно з досягнутими в Мінську домовленими про режим припинення вогню, українська сторона повинна віддати рашистам. Про це повідомив сьогодні, 1 жовтня, в ефірі телеканалу «Еспресо.TV» командир батальйону «Донбас» та кандидат у народні депутати Семен Семенченко.

«Донецький аеропорт в будь-якому разі, згідно з домовленостями, повинні були віддати. Однак для чого сьогодні його утримують і знову ставлять людей під загрозу – незрозуміло», – сказав Семенченко, повідомлення якого передає в середу телеканал «Еспресо.TV».

Як інформував «Щоденний Львів», голова облдержадміністрації Сергій Тарута повідомив у середу, що ведуться переговори про обмін донецького аеропорту на великі території, окуповані рашистами


Відео: Espreso.TV

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу