У Львові вшанували військових інженерів та артилеристів

19:42 3 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Кращих нагороджено нагороджено грамотами й цінними подарунками.

«У Національній академії сухопутних військ вшанували воїнів-артилеристів та інженерів. 3 листопада в Академічній залі навчального закладу відбулися урочистості з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ», – повідомили сьогодні, 3 листопада, в міністерстві оборони України, де також розповіли:

«На початку заходів присутнім було продемонстровано фільм, створений медіа-групою академії «Непереможні», присвячений мужнім воїнам-артилеристам і ракетникам та їхнім бойовим побратимам – військовим інженерам. Перший заступник начальника академії, полковник Олександр Сивак, тепло привітав як нинішніх офіцерів, так і тих, хто вже змінив військовий однострій на цивільний одяг, а також юнаків, які лише здобувають вищу військову освіту, з професійним святом.

Офіцер зазначив: «Завдяки наполегливості керівництва вишу, самовідданості його науково-педагогічних працівників Національна академія сухопутних військ не лише стала кузнею високопрофесійних кадрів для ракетних військ і артилерії та інженерних військ. У скрутні для держави часи саме вони зробили значний внесок для підготовки не лише майбутніх офіцерів, але й мобілізованих військовослужбовців». 

На жаль, під час проведення АТО, не обійшлося без втрат. Загиблих у горнилі неоголошеної війни випускників Академії присутні вшанували хвилиною мовчання.

Згодом від імені начальника Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанта Павла Ткачука кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України було нагороджено грамотами та цінними подарунками, а курсантів – фотографіями біля розгорнутого Бойового прапору навчального закладу. Окрім, цього полковник Олександр Сивак виконав ще одну почесну місію: молодшого сержанта Владислава Вєрігіна, який проходив службу у зоні проведення антитерористичної операції, було нагороджено почесною відзнакою начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України «Учасник АТО». З нагоди професійного свята підлеглий особовий склад привітали також начальник факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення – полковник Михайло Івасюк, а також тимчасово виконуючий обов’язки начальника факультету ракетних військ і артилерії – полковник Олександр Дробан».

Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу