У Львові військові три дні вивчали досвід НАТО

17:01 22 травня 2021 р.

Навчали українських військовиків інструктори НАТО з трьох країн.

На виконання Імплементаційної програми Робочого плану Військового комітету Україна-НАТО на 2021 рік та з метою здійснення підготовки військових фахівців, діяльність яких пов’язана з вивченням та впровадженням досвіду у ЗС України, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся базовий курс з питань вивчення досвіду НАТО.

Про це повідомила пресслужба Національної академії СВ імені гетьмана Петра Сагайдачного, пише Dailylviv.  

Участь у заході, який тривав впродовж трьох днів, взяли близько трьох десятків представників Збройних Сил України, а у ролі інструкторів діяли фахівці мобільної тренувальної групи з Об’єднаного навчального центру аналізу та узагальнення досвіду JALLC, зокрема підполковник ЗС Литовської Республіки Аушріус Буйкус, майор ЗС США Джастін Маккенн та майор ЗС Румунії Маріан Павел.

Під час курсу інструктори НАТО ознайомили слухачів зі складовими спроможностей та процесу вивчення й впровадження досвіду НАТО, особливостями збирання ідентифікованих уроків під час проведення навчань та операцій, а також продемонстрували можливості спеціалізованого порталу НАТО з вивчення та впровадження досвіду.

Окрім цього, під час роботи в синдикатах слухачі курсу мали змогу на практиці відпрацювати отримані знання та розробити із застосуванням ключових методів аналізу звіт відповідно до доктрини НАТО.

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу