У Львові битимуть у дзвін заради ґендерної рівності

14:33 6 березня 2020 р.

  • 0
Громадське радіо

Громадське радіо
Фото: Громадське радіо

З нагоди святкування Міжнародного дня прав жінок та миру 10 березня 2020 року з 10:00 до 12:00 одночасно у Вінниці, Києві, Львові, Харкові та Херсоні відбудеться акція «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!».

Про це інформує ГО Центр "Жіночі перспективи".

Мета – привернути увагу до ключової ролі бізнесу в просуванні ґендерної рівності.
Заходи відбудуться у форматі панельних дискусій. Учасники обміняються  досвідом впровадження принципів розширення прав та можливостей жінок на ринку праці, робочому місці і в суспільстві.

Серед учасників  - компанії, які прагнуть просувати Цілі сталого розвитку ООН, жіночі правозахисні організації, міжнародні організації, представники влади.

Мережа Глобального договору ООН, Структура ООН «ООН Жінки», Ініціатива з забезпечення сталості фондових бірж та Міжнародна фінансова корпорація впродовж шести років співпрацюють у проведенні заходів в рамках кампанії «Задзвони у дзвін».

Тема заходів  «Задзвони у дзвін заради ґендерної рівності!» узгоджується з темою Міжнародного дня прав жінок і миру 2020 року - «Я – покоління рівності: реалізація прав жінок». Ця тема є новою глобальною кампанією, яку реалізує структура "ООН Жінки" і яка об’єднує представників різних поколінь.

"Кампанія присвячена 25-ій річниці Пекінської декларації та Платформи дій, прийнятих в 1995 році. Незважаючи на певний прогрес, реальні зміни для більшості жінок і дівчат в світі були надзвичайно повільними. Сьогодні, жодна країна не може стверджувати про досягнення ґендерної рівності. Численні перешкоди в законодавчій, практичній та культурній сферах залишаються незмінним", - наголосила голова ГО "Центр "Жіночі перспективи" Любов Максимович.

Захід у Львові проводить громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» у співпраці з Департаментом економічного розвитку Львівської міської ради та представниками ділових та бізнесових кіл Львова.

Нагадаємо, 8 березня на вулиці Львова вийдуть «героїні» фільму «Розповідь служниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 6 квітня 2020 р.

Львів і Краматорськ коригуватимуть закон про медіа

8 квітня під час відеомосту Львів-Краматорськ журналісти сходу і заходу України обговорять плюси і мінуси законопроєкту “Про медіа” №2693 та внесуть свої правки в цей документ.

Рубрика: Політика

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

Останні новини

МОЗ затвердило рекомендації з безпечного поховання померлих від COVID-19

На Львівщині розпочали виплату компенсації за квітень пенсіонерам старше 80 років

На українсько-польському кордоні тестують прикордонників

Завтра призупинять водопостачання в Залізничний і Шевченківський райони: працюватимуть водовозки

Кабімін підтримав пропозицію ЛОДА про збільшення в 200 разів штрафів за підпалювання трави

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу