У Львові буде засідання Військового комітету НАТО

13:45 12 грудня 2019 р.


Фото: lvivoblrada.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО.

Про це, як повідомили в Національній академії сухопутних військ, розповів її начальник – генерал-лейтенант Павло Ткачук, котрий зазначив: «Отримав інформацію від Місії України при НАТО про те, що наприкінці березня наступного, 2020, року на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та підпорядкованих військових частин відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО. Для нас це особлива честь й, водночас, величезна відповідальність. Колектив академії приступив до підготовки цього надважливого заходу міжнародного співробітництва України та її Збройних Сил, щоб достойно представити нашу державу».

2018 року у стінах Національної академії вже відбувалось виїзне засідання Військового комітету НАТО на чолі із тодішнім його головою – генералом Петром Павелом. Тоді представники Північноатлантичного альянсу зустрілись з вищим військовим керівництвом нашої держави, а також відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Як інформував «ЩЛ», Академія сухопутних військ подякувала «Щоденному Львову».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу