У Львові буде засідання Військового комітету НАТО | Новини Львова

У Львові буде засідання Військового комітету НАТО

13:45 12 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivoblrada.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО.

Про це, як повідомили в Національній академії сухопутних військ, розповів її начальник – генерал-лейтенант Павло Ткачук, котрий зазначив: «Отримав інформацію від Місії України при НАТО про те, що наприкінці березня наступного, 2020, року на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та підпорядкованих військових частин відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО. Для нас це особлива честь й, водночас, величезна відповідальність. Колектив академії приступив до підготовки цього надважливого заходу міжнародного співробітництва України та її Збройних Сил, щоб достойно представити нашу державу».

2018 року у стінах Національної академії вже відбувалось виїзне засідання Військового комітету НАТО на чолі із тодішнім його головою – генералом Петром Павелом. Тоді представники Північноатлантичного альянсу зустрілись з вищим військовим керівництвом нашої держави, а також відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Як інформував «ЩЛ», Академія сухопутних військ подякувала «Щоденному Львову».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 10 липня 2020 р.

У Польщі розпочинають навчання американської армії: зі США перекинуть бронетанковий підрозділ

Навчання «Emergency Deployment Readiness Exercise», що відбуватимуться під командуванням Міністерства оборони США, покликані перевірити готовність американського війська до швидкої передислокації через Атлантику у рамках союзницької допомоги європейським країнам

Рубрика: Політика

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу