У Львові буде засідання Військового комітету НАТО

13:45 12 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivoblrada.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО.

Про це, як повідомили в Національній академії сухопутних військ, розповів її начальник – генерал-лейтенант Павло Ткачук, котрий зазначив: «Отримав інформацію від Місії України при НАТО про те, що наприкінці березня наступного, 2020, року на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та підпорядкованих військових частин відбудеться виїзне засідання Військового комітету НАТО. Для нас це особлива честь й, водночас, величезна відповідальність. Колектив академії приступив до підготовки цього надважливого заходу міжнародного співробітництва України та її Збройних Сил, щоб достойно представити нашу державу».

2018 року у стінах Національної академії вже відбувалось виїзне засідання Військового комітету НАТО на чолі із тодішнім його головою – генералом Петром Павелом. Тоді представники Північноатлантичного альянсу зустрілись з вищим військовим керівництвом нашої держави, а також відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Як інформував «ЩЛ», Академія сухопутних військ подякувала «Щоденному Львову».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 23 січня 2020 р.

У Львівській міськраді відбудеться сесія

У четвер, 22 січня, о 10.00 у залі засідань Шевченківської районної адміністрації Львова на вулиці Липинського (№11) розпочнеться засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

23:44 22 січня 2020 р.

Завтра у Львові радитимуться як переділити три райони

23 січня у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбудуться публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою Львівської області в частині Самбірського, Жидачівського та Городоцького районів.

Рубрика: Політика

21:32 22 січня 2020 р.

У Львові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Сьогодні, 22 січня, у Львові відбувся захід «Закатований за волю України» з нагоди вшанування річниці смерті Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. На Меморіалі Героїв Небесної Сотні провели поминальну панахиду та запалення лампадок для вшанування Героя.

Рубрика: Політика