У Львівській області найбільше не довіряють Тимошенко і Бойку

11:50 6 липня 2020 р.

Фото до новини

Лідерами у рейтингу політичних сил до Верховної Ради є партії «Європейська солідарність» і «Слуга народу». На Львівщині лише кожен сьомий задоволений рухом України

На Львівщині серед національних політиків жоден не має позитивного балансу довіри. Порівняно більше мешканці області довіряють П.Порошенку: 37% – довіряють, 54% – не довіряють. 32% довіряють А.Гриценку, 46% - не довіряють. В.Зеленському довіряють 29% і 59% відповідно, майже стільки ж довіряють С.Вакарчуку – 28%  та 51%. О.Тягнибоку довіряють 19% і 66%. Лише 19% довіряють І.Смешку, водночас ще 24% його не знають та 42% - йому не довіряють. Найбільше не довіряють опитані Ю.Тимошенко (16% - довіряють, 75% - ні); О.Ляшку (18% та 71% відповідно), та Ю.Бойку (5% та 69% , не знають його – 17%). У динаміці дещо зросла довіра до П.Порошенка, до інших суттєво не змінилась.

Лідером у рейтингу політичних сил до Верховної Ради є партія «Європейська солідарність», яку готові підтримати 29,2% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах. 17,1% могли б проголосувати за партію «Слуга народу». Також 9,2% підтримали б партію «Батьківщина» та 9,1% - «Голос». Ще 7,2% підтримали б партію «Громадянська позиція», 6,0% – партію «Свобода», 4,4% партію «Сила і честь», 3,8% – за партію «Самопоміч», 3,4% – за Радикальну партію Ляшка. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Тих, хто не визначився – близько 16%.

У рейтингу до Львівської обласної ради так само лідирує партія «Європейська солідарність», яку готові підтримати 26,7% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах. 13,1% могли б проголосувати  за партію «Слуга народу». Також 9,2% підтримали б партію «Голос», 8,9% - партію «Батьківщина». Водночас 8,2% проголосували б на місцевих виборах за партію «Самопоміч», 7,8% – за партію «Свобода», 7,6% – за партію «Громадянська позиція». За Радикальну партію Ляшка проголосували б 3,5%, партію «Сила і честь» - 3,2%. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Близько 17% не визначились з вибором.

Такі результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 6-22 червня 2020 року серед мешканців Львівської області.

Додамо, на Львівщині лише кожен сьомий задоволений рухом України.

"Щоденний Львів" повідомляв також про травневі соціологічні рейтинги довіри-недовіри до Зеленського, Бойка, Вакарчука, Тимошенко і Порошенка.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів