На Львівщині лише кожен сьомий задоволений рухом України

11:30 6 липня 2020 р.

Фото до новини

Більше половини опитаних на Львівщині незадоволені станом справ в області.

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 6-22 червня 2020 року серед мешканців Львівської області, продемонстрували, що респонденти краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в області, чи країні. Так, лише 14% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 71% – протилежної думки. 24% оцінюють стан справ у області як правильний, 55% – як неправильний. Натомість 40% мешканців області вважають, що справи у їхніх населених пунктах йдуть правильно, 46% – протилежної думки.

Військовий конфлікт на сході країни (59%) та відсутність роботи, безробіття (47%)  очолюють рейтинг проблем загальнодержавного значення серед опитаних. Хоча близько 30% також називали проблемами низький дохід, корупцію та епідемію коронавірусу. Особисто для себе опитані вважають проблемами разом з військовим конфліктом (35%) та безробіттям (30%) також низький рівень зарплат та пенсій (37%). Неякісна медицина, корупція та епідемія турбують кожного п’ятого. Безробіття та низький дохід як проблеми гостріше відчуваються для жителів менших населених пунктів.

Серед найактуальніших проблем саме свого регіону опитані найчастіше називали проблеми з працевлаштуванням (43%) і неякісне медичне обслуговування (37%). Третина визначила як проблеми поганий стан доріг, бідність, ще чверть – занепад промисловості, алкоголізм, розкрадання земель, кожен п’ятий – занепад сільського господарства.

Додамо, у Львівській області найбільше не довіряють Тимошенко і Бойку.

"Щоденний Львів" повідомляв, що соціологія визначила найбільші проблеми Львова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів