Соціологія визначила найбільші проблеми Львова | Новини Львова

Соціологія визначила найбільші проблеми Львова

13:24 29 жовтня 2019 р.

  • 0

Мешканців Львова найбільше турбують вартість комунальних послуг (46%), завантаженість вулиць транспортом (42%) та наркоманія і алкоголізм (35%).

Про це сьогодні, 29 жовтня, під час пресконференції у Львівському пресклубі повідомив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

Він спирався на результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» упродовж  4-14 жовтня 2019 року серед мешканців Львова.

За словами Антиповича, майже чверть респондентів вважають актуальними проблемами поганий стан доріг міста, малу кількість місць для паркування, забудову парків та скверів.

- Кожен п’ятий-шостий говорить про проблеми незаконних забудов у місті, малої кількості місць у дитячих садках, незадовільного технічного стану транспорту, та безпритульних тварин на вулицях. Про проблеми поганого стану тротуарів і пішохідних доріжок, вартості проїзду у транспорті, низького фахового рівня медиків та зростання злочинності говорять 10-12%, - наголосив Олексій Антипович.

Про проблеми малої кількості спортивних та дитячих майданчиків, стан житлових будинків, завеликої кількості кіосків на вулицях, невпорядкованості парків, скверів та лісів, поганого матеріального стану шкіл, поганого освітлення вулиць та стихійної торгівлі, за словами соціолога, говорять менше 10% опитаних.

Довідка

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 4-14 жовтня 2019 р.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:15 6 липня 2020 р.

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Українка АннаЛевківська після вояжу до Греціїтепер радить - без "серйозних підстав для перебування в країні" варто утримуватися від поїздок до інших країн, адже ситуація з дозволами змінюється щодня.

Рубрика: Ситуації

19:43 6 липня 2020 р.

Ізраїль різко посилює карантин: зачиняє бари, клуби та спортзали через спалах Covid-19

Кабінет боротьби з коронавірусом уряду Ізраїлю сьогодні затвердив нові обмеження на тлі спалаху захворюваності на COVID-19 в країні. На Львівщині частково послабили карантинні обмеження

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Власників земельних паїв змусять платити по 6 тисяч гривень річного податку

Пішоходів штрафуватимуть на 680 гривень за порушення ПДР

НАТО розпочало реалізацію плану оборони Польщі і країн Балтії від нападу Росії

Карантин у Польщі не стосується працівників з України у сільському господарстві

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу