Зеленський, Бойко, Вакарчук, Тимошенко, Порошенко: рейтинги довіри-недовіри

11:32 18 травня 2020 р.

  • 2

Рейтинг довіри серед політиків очолює В.Зеленський, якому довіряють 57% громадян, і не довіряють – 37%.

Про це за підсумками соціологічного дослідження інформує соціологічна група "Рейтинг".

Більше третини опитаних не змогли оцінити свій рівень довіри до політиків Д,Разумкова та Д.Шмигаля.

Загалом Д.Разумкову довіряють 25%, не довіряють – 33%, чинному Прем’єру довіряють лише 14%, а 39% - не довіряють.

До усіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому Ю.Бойку довіряють 25%, не довіряють – 57%, С.Вакарчуку – 24% і 61% відповідно, Ю.Тимошенко – 22% і 72%, П.Порошенку – 20% і 76%.

Якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то 39,3% проголосували б за В.Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). 13,9% підтримали б Ю.Бойка, 13,3% - П.Порошенка, 8,6% - Ю.Тимошенко, 5,9% - І.Смешка. Підтримка інших кандидатів нижче 5%.

Ще близько 8% - не визначилися. Майже як і рік тому, якби у другий тур сьогодні вийшли В.Зеленський та П.Порошенко, то 75% серед виборців підтримали б чинного Президента, а 25% – проголосували за П.Порошенка.

Подібні результати були б і у випадку виходу до другого туру Ю.Бойка та Ю.Тимошенко. 

Довідка

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.
Терміни проведення: 12-13 травня 2020 року.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Тінь

05:25 19 травня 2020 р.

Відповісти

І дуже вдячний буду за розтлумачення отого загадкового терміну "політична воля" ... (Ги-ги-ги ... Пардон ...) Політологи вигадали і пудрять мізки людям - то нема політичної волі, то замало її, то вона є але вже запізно ... Що то є - чарка кави не знає, нє ???

Тінь

05:18 19 травня 2020 р.

Відповісти

Як розуміти оте "довіряє - не довіряє" - хтось може зрозуміло пояснити ? Мобілку зателефонувати дав би усім - вигуляти песика нікому не дав би ... Усі вони є політиками яким українські громадяни насправді "не довіряють" управління державою - а яких наймають на роботу управляти державою певний час і через це на кандидатів не повинно бути неспростованого компромату ... І тому коли з'являється правдивий компромат - то політики моментально подають у відставку ... Так у Європі й на Заході - проте не в Україні ...

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика