У Львівській міськраді планують розвивати співпрацю із китайським містом-побратимом

16:54 6 вересня 2020 р.

Фото до новини

Щоб подалати економічні наслідки карантину через пандемію коронавірусу, слід орієнтуватся на співпрацю не лише з Європою, але й з Азією, вважають у мерії.


Відео: Львівський пресклуб

Про це заявила Ярина Сорока, спеціалістка управління інвестицій і проектів департаменту економічного розвитку ЛМР, пише DailyLviv.

- Нам треба виходити у сфері кооперації та співпраці з Європою та Азією, - сказала вона під час експертної дискусії «Жити  VS Виживати», яка проходила у Львівському пресклубі за ініціативи Української Галицької партії. - Наприклад, дуже добре себе повів Китай в час пандемії. Подивіться, як вони швидко побудували лікарні, побороли розповсюдження вірусу. Ми наразі з цим лише зіткнулись, і їхній досвід для нас корисний. Я можу сказати, що ми також підтримували їх морально. Надсилали листи подяки, обмінювались масками з нашим місто-побратимом Ченду. Співпраця між нами існує і надалі – переважно в галузі освіти та культури.  

Загалом Ярина Сорока називає співпрацю із містами-побратимами одним із пріоритетів розвитку економіки Львова. За її словами, зараз Львів має 17 міст-побратимів, але на її думку це число є замалим. У майбутньому, сподівається чиновниця, таких міст буде більше, а це – шанс на співпрацю в економічній галузі.

- На місцях є всі можливості та важелі, щоб залучати інвестиції в різноманітні проєкти. Треба лише правильно користуватись цими механізмами в цей час, – сказала Ярина Сорока.

Львів врятує економічна модель, яка діяла у повоєнній Німеччині – експерт.

Кому потрібні у львівській мерії 1800 працівників, які з'їдають пів мільярда грн? – докторка економічних наук.

Розрахунок Львова на IT і туризм був хибним: названо втрати від закриття кордонів.

Яка довіра, такі й відсотки: економіст пояснив, чому Львів сплачує захмарні суми за кредитними ставками.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини