У вже другому за сьогодні «зверненні Януковича» Кремль вимагає «виконання угоди від 21 лютого»

13:51 28 березня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Російська агенція «ИТАР-ТАСС» наполегливо апелює в п’ятницю до українського народу від імені її екс-президента.

У вже другому за сьогодні нібито «зверненні Януковича», котре, як і перше, не зачитано ним особисто, а опубліковано російською інформаагенцією «ИТАР-ТАСС», йдеться:

«Буду домагатися законного виконання угоди від 21 лютого й докладу всіх зусиль, щоб цей організований фарс був повністю викритий і винні в розвалі держави понесли заслужене покарання. Більшість українського народу не має можливості дізнатися реальну картину життя на всій території країни повсюдного насильства, що поступово розростається, правової анархії, що й наближається економічної катастрофи.

Українські ЗМІ «їдять із рук» грантодавців закордонних країн, їх професійних об'єднань, коріння яких часом перебувало глибоко в системі влади цих держав. Саме тому преса України своєю діяльністю наносить, можливо, не усвідомлюючи повноти відповідальності, непоправну втрату всім майбутнім поколінням, підіграючи зрадникам своєї Батьківщини, формуючи помилкову думку про духовні цінності, викривляючи історію народу.

Нова влада, як завжди, прикрилася, обдурила й використовувала цвіт нашої нації – молодь, вселивши їм неправильну інформацію! Дітям видали зброю й дали зрозуміти, що вони зараз вершителі доль і вони з гордістю можуть іти вмирати!

Але за що? За те, щоб ті, хто забруднив свої руки в їхній крові, ними ж і намагався управляти? Вони украли майбутнє в наших дітей! І дуже багато потрібно буде докласти, щоб повернути суспільство в нормальне русло розвитку».

Переповідаючи сьогодні, 28 березня те, що говориться в заяві від імені Януковича, «Українська правда» нагадує: «Як відомо, активний протест в Україні почався після того, як Беркут за вказівкою влади Януковича побив студентів, які проводили мирну акцію. Окрім того, за вказівкою влади близького до Януковича міністра Захарченка, Беркут стріляв у демонстрантів».

Як повідомляв сьогодні, 28 березня,  «Щоденний Львів», у п’ятницю в Москві опублікували «звернення Януковича» зі закликами до сепаратизму й спротиву українській владі.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу