У Донецьку анонсували реалізацію «кримського сценарію» – формування «народної облради» (трансляція, доповнено)

17:38 6 квітня 2014 р.


Фото: Остров

Для цього сепаратисти, які захопили в неділю будівлю облдержадміністрації, закликають учасників мітингу «протриматися хоча б добу».

 

У Донецьку проросійські мітингувальники, які захопили Донецьку ОДА, закликали учасників мітингу «протриматися хоча б добу», щоб сформувати «народну обласну раду». Про це заявив мітингарям на площі під ОДА зодин з учасників захоплення будівлі. Дослівно ж він сказав: «Ми маємо простояти хоча б добу. Завтра до 12:00 мають бути збори, з’їзд, по одному представнику від кожного міста. Маємо залучити до цього і інші області – Луганську, Херсонську».

Найближчим часом сепаратисти планують «зібрати пресу та оголосити про з’їзд». Вони також планують витиснути усю міліцію, яка зараз перебуває у будівлі ОДА та після цього забарикадувати усі двері та входи до ОДА.

У сепаратистів вже є комендант будівлі, який координуватиме блокування поверхів ОДА. Учасників мітингу також закликали перекрити вулицю Артема – щоб не допустити на площу автобуси з міліцією.

За даними мітингарів, силовики рухаються до ОДА «з автоматами». Місцеві ЗМІ повідомляють, що два поверхи будівлі зайняли близько 200 людей, на площі під ОДА – близько 600-700 людей. Мітингарі готуються розбити наметове містечко під ОДА.

Як повідомляє «Остров», мітингарі зачитали резолюцію, в якій вимагають негайного скликання позачергової сесії Донецької облради та прийняття нею рішення про проведення референдуму про входження до складу Росії.

Якщо ж до 24:00 не буде скликано позачергову сесію,  сепаратисти погрожують оголосити у понеділок о 12:00 «народний мандат», – моявляв, розпустять облраду та в якості депутатів оберуть представників від усіх представників громадськості в області.

Про це інформує в неділю «Українська правда». Як повідомляв «Щоденний Львів», сьогодні, 6 квітня, сепаратисти увірвалися в будівлю Донецької обласної державної адміністрації, а в Луганську – до будівлі СБУ.

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу