Туреччина дозволила авіаносцю США пройти в Чорне море

21:19 5 березня 2014 р.


Фото: info-svit.org.ua

Джерела ЗМІ в її уряді повідомили в середу, що він перетне Босфор упродовж наступних двох днів.

Про це інформує сьогодні, 5 березня, турецька газета «Hürriyet Daily News», посилаючись на джерела в уряді своєї країни, які не уточнили те, яке саме американське військове судно пропустили в Чорне море. Натомість «iPress.ua» інформує в середу:

«Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій вважає, що наближення до акваторії Чорного моря авіаносця ВМС США «Джордж Буш» сприятиме забезпеченню безпеки в усьому регіоні. Відповідаючи на питання, чи відомо йому щось про плани американського авіаносця «Джордж Буш», про наближення якого говорять у ЗМІ, Андрій Парубій зазначив: «Я можу сказати, що з цього приводу проходили переговори з нашими партнерами. І це один з механізмів забезпечення безпеки в регіоні. Адже ми усвідомлюємо, що події, які провокує Російська Федерація в Криму, які провокують російські військові, можуть викликати конфлікт, який може вийти далеко за межі Криму».

Учора повідомлялося, що авіаносець ВМС США «Джордж Буш» з групою з 17-ти менших кораблів і трьох підводних човнів наближається до Чорного моря. Зараз бойовий корабель США пришвартувався в Греції, в порту Піреї. Відстань звідти до Криму складає близько 600 миль, тоді як для 100% ефективності авіаносець може стояти на рейді від цілей в двох тисячах миль».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу