Цивільним в Ізраїлі масово видають дозволи на зброю. Скільки отримано заявок

15:06 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Міністр національної безпеки хоче, щоб якомога більше цивільних осіб в Ізраїлі мали зброю.

Ізраїльтяни масово звертаються за дозволами на зброю. Міністр національної безпеки повідомив, що з початку війни в Газі міністерство отримало 260 тисяч заявок, пише DailyLviv.com.

 Міністр Ітамар Бен Гвір повідомив, що до війни в Ізраїлі щодня видавалося приблизно сто дозволів на зброю. Зараз таких документів 3 тисячі на день, тобто в 30 разів більше. Ставлення ізраїльтян до палестинців, як у Газі, так і на Західному березі Йордану, систематично погіршувалося ще до війни. Після атаки ХАМАС 7 жовтня настрої стали ще більш радикальними.

Читайте також: Війна в Україні та Ізраїлі — це одна війна, — Каспаров

Переважна більшість ізраїльського суспільства повністю підтримує операцію в Газі та вбивство командирів ХАМАС. Міністр Ітамар Бен Гвір відкрито говорить про переміщення всіх палестинців із Західного берега і хоче, щоб якомога більше цивільних осіб в Ізраїлі мали зброю. Політик представляє невелику радикальну партію, яка входить до нинішньої урядової коаліції. До цього лише одного разу двоє її політиків потрапили до Кнесету.

У минулому процес ліцензування передбачав особисті співбесіди, але через воєнну ситуацію командування ЦАХАЛ дало вказівку припинити такі зустрічі. Тоді вирішили, що вони будуть проводитися в телефонному режимі. Разом із тим у  Комітеті державного контролю не погоджуються на таку прискорену процедуру

Нагадаємо, вранці 7 жовтня палестинське ісламістське угруповання ХАМАС розпочало атаку на Ізраїль. Бойовики вдертися в країну, одночасно завдаючи масованого ракетного удару.

Армія Ізраїлю оголосила про початок контртерористичної операції «Залізні мечі» у відповідь на атаку ХАМАС, а прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу заявив, що країна перебуває у стані війни, розпочато зачистку терористів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів