«Тітушки» до крові побили журналістів (відео)

15:33 29 листопада 2013 р.


Фото: 5.ua

Знімальну групу «5 каналу» закидали сьогодні, 29 листопада, камінням.

У повідомленні «У Маріїнському парку «тітушки» побили журналістів [відео]» телевізійний «5 канал» інформує в п’ятницю:

«Коли кореспондент громадського телебачення Дмитро Гнап та оператор Яков Люблич у Маріїнському парку почали розпитувати їх про мету зібрання та подальші плани пролунала команда бий їх! Коли ж журналісти звернулися за допомогою до двох міліціянтів, то тітушки і правоохоронців побили. 

Дмитро Гнап, журналіст: «Нас били двічі. І відбирали наші речі двічі. У перший раз ми втратили камеру. Ми повернулися до міліціонерів. І треба віддати належне цим двом міліціонерам: прапорщику і сержанту, які сказали: «ходімте». Ватажки-«тітушки» закричали: «вали ментов на спину, отбирай телефон». І повторно все почалося. І міліціонерів також завалили на землю».

Натомість у повідоменні «Тітушки» напали на знімальну групу «5 каналу» з палками та камінням» телевізійний «5 канал» інформує сьогодні, 29 листопада:

«Палками та камінням кидають в знімальну групу «5 каналу» тітушки. У Маріїнському парку їх залишається кілька сотень.

Міліції поруч не видно. Нині «5-й канал» намагається від столичної міліції отримати коментар з приводу побиття та взагалі дій цих кремезних хлопців. Подробиці очікуйте у наступному випуску «Часу Новин».

Як повідомляв «Щоденний Львів», центр Києва оточили «тітушки», які б’ють навіть міліціонерів, а на Євромайдан прийшли провокатори з металевими трубами.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу