Терористи розстрілюють на сході України тих бойовиків, які хочуть скласти зброю, – МВС (відео)

16:53 26 червня 2014 р.


Фото: УНІАН

Про це заявив у четвер радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Агенція «Укрінформ» передає сьогодні, 26 червня, в повідомленні «Терористи розстрілюють своїх поплічників, які готові здатися»:

«Частина бойовиків готові скласти зброю, однак керівники терористичних груп жорстко придушують ці спроби, розстрілюючи своїх поплічників на місці. Про це заявив на брифінгу в Києві радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Так, така інформація є. Частина бойовиків справді готові скласти зброю», – заявив радник міністра, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

За словами Шкіряка, зараз ці питання знаходяться в компетенції відповідальних осіб.  Водночас, радник міністра вказав на те, що керівники терористичних груп жорстко придушують спроби окремих осіб скласти зброю.

«Є також інформація про те, що керівники терористичних груп відслідковують ці речі. Безпосередньо на місці вони намагаються такі спроби тих, хто сьогодні готовий скласти зброю, заблокувати», – сказав він.

«Наскільки мені відомо, мав місце розстріл командирами терористичних груп своїх підлеглих, які намагалися якимось чином хитнутися в сторону здачі зброї», – додав Шкіряк».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу